Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 1.8T BEX Quattro Avant | Smerf :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć
Audiczka jest moim pierwszym samochodem, zakupiona w sierpniu 2019roku. Kupiona od pierwszego właściciela w PL.
Data produkcji - Październik 2003
Przebieg - 255000 km [przy zakupie], obecnie 299000 km [02/2021]
Typ nadwozia - Avant
Silnik - 1.8t benzyna [BEX] + Gaz [Zenit blue box, Jakiś czerwony reduktor :D, wtryski valtek,faro 8] (to była porażka gaz chyba montowany u miecia w stodole, Montaż poprawny ale dobór komponentów słaby. Potem zmieniłem wtryski na Hany i reduktorek magic big)
Lakier - LZ5C
Napęd Quattro
Sline wewnętrzny
Zawiecha 1BV
Grzane dupki
Radio 2din
Szyby przód w prądzie
Przyciemnione szyby
Czujnik zmierzchu
CLH
Lampy H7 przerobione na bixy (przetwornice schowane w lampach, soczewka b8, czarny srodek w mat)
Hamulce 320/288 swapnietę przez poprzedniego właściciela.
DP 3 cale

Rzeczy które zrobiłem:
2019:
-Rozrząd przód, sprzęgło od AWX, uszczelniacz wału, Nowy przepływomierz BOSCH- tutaj autko ożyło, dowiedziałem się że jest po programie. Przepływ około 170g/s
-Nowe wtryski lpg Hana Gold
-Uszczelka pod pokrywą (cewki pływały w oleju, wycieki)
2020:
-Kierwonica multi z b7 sline
-Nakładki metalowe na pedały
-Ramki klubowe
-Nowe światło 3 stopu (aso)
-Gwint MTS Gold
-Czujnik poziomu oleju (ori)
-Przyciemnione kierunki boczne i biały prostokąt na lampach tylnich
-Nowe żarniki Philips Xtreme Vision 4800k
-Po małych przygodach z Sarną wleciał zderzak Sline przód
-Emblemat Quattro w dolny grill
-Grill plaster miodu
-Pompa Paliwa Walbro 255 (stara klękła na wycieczce w Wawie tak po prostu, palił od strzała aż nagle juz nie odpalił)
-Dechrom (jeszcze zostały relingi)
-Zegary S4
-N75
-Cewki TFSI
-Napinacz łańcuszka + łańcuszek ori aso bez zmiennych faz (przez prawie rok lekko tyrkotało na zimnym rozruchu aż wywalało już całkiem checka i lał się olej z tyłu silnika)
-Czyszczenie Smoka
-DV
-Lotka na klapę Sline ori
-Dokładka Cupra
-Wyrzuciłem tylną wycieraczkę
-Na Felgi 17 co były na lato założyłem zimówki 205/50 co w końcu pozwoliło skręcić troche gwint i auto zaczeło jakoś wyglądać
-Dekory Piano Black

2021:
-Tempomat
-Zderzak tył Sline w kolor (w końcu się udało znaleźć)
-Felgi 19 na lato czekają na sezon (Rs4 8,5j et48)

Plany co chciałbym jeszcze zrobić/dołożyć:
-Rnse
-Listwy S4 czarne
-Stage 2 (k03 hybryda,fmic,wydech,wtryski,dolot z kwasu,maf 3 cale)
-Relingi czarne
-Dolna kratka w przednim zderzaku w plaster miodu
-Przyciemnić tylne lampy w całości
-Naprawić wiszącą podsufitke :D
-Nowa gałka zmiany biegów
-Nakładke ręcznego
-Vfiz
-wkładka filtra pipercross

O drobnych rzeczach pewnie zapomniałem. Świece tylko NGK Pfr6q, Olej ravenol Vst turbo 5w-40 zmieniany co 10k km razem z filtrami.
A teraz czas na fotki metamorfozy :D


W dniu zakupu:

Spoiler

154373443_176557840663156_5604817976390367446_n.jpg154230627_180300740520117_3980320034147015237_n.jpg154884799_1212902509167973_228839261777243503_n.jpg


Kiera B7 i nakładki na pedały

Spoiler

kiera 2.jpg

Zima set: :D

Spoiler

154112713_278908346935674_5384021097209132052_n.jpg

Zderzak Sline, Kratka miodu, emblemat Q

Spoiler

154411752_859569797935424_7607800411185528169_n.jpg

Licznik S4
 

Spoiler

154246958_262023895363323_5435491652231969054_n.jpg

Smoczek :D
 

Spoiler

154429298_210969707439151_6266499752391795499_n.jpg

Te już najbardziej aktualne :D
 

Spoiler

154316592_260754042381317_9009446775491941317_n.jpg153622994_968583180639708_8828724636492972449_n.jpg154648456_787338852194075_1899181611689169990_n.jpg154147180_3715295971881223_2538276875862356426_n.jpg

Teraz tylko czekać na sezon i zakładać 19 cali :D Nie mogę się doczekać efektu Pozdrawiam

Opublikowano

Mauritius Blue piękny kolorek :D tez mam takiego bexa tylko Ośka ;/ jak się jeździ na napinaczu bez faz? Odczułeś jakąś różnice? 

Opublikowano

Bardzo fajny wóz i już wpadła kupa porządnych modów. Będę obserwował :P

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Robzy napisał:

Mauritius Blue piękny kolorek :D tez mam takiego bexa tylko Ośka ;/ jak się jeździ na napinaczu bez faz? Odczułeś jakąś różnice? 

Śmiga elegancko polecam. Można fajnie przyoszczędzić :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.