Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Buczenie w okolicy Baku -Diagnoza


przemek3067

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie i Panie , możecie mi pomóc  z pewną usterką , mianowicie  jestem posiadaczem Audi A4 B6 1.8 T BFB 2003 Avant w gazie . W zeszłym roku pojawił się dziwny dźwięk z okolicy baku ,filtra paliwa , przeglądałem forum i niby chodziło o pompę paliwa , która wymieniłem w tym roku  używkę wstawiłem ale w dużo lepszym stanie niż była u mnie wsadzona . Niestety problem nie ustąpiłem nadal buczy , wcześniej filtr paliwa byl wymieniany ale pomogło tylko na chwilę ,  zauważyłem że dzwiek/buczenie nasila się wraz ze wzrostem temperatury na zewnątrz(od +15)  , oraz jeśli włączam /przelaczam światła , opuszczanie szyb wtedy buczenie nasila się . Podczas rozruchu silnika z rana również się odzywa , lecz ustępuje po chwili jeśli temperatura jest chłodniejsza na zewnatz nie wiem już gdzie szukać przyczyny , a wolałbym to zrobić ponieważ jest to strasznie drażniące i uciążliwe . Byłbym wdzięczny za wszelka pomoc , mechanik mój wspominał jeszcze o filtrze aktywnego węgla  że ten dźwięk może stamtąd pochodzić . Pozdrawiam i zachęcam do wypowiedzi . 

Edytowane przez przemek3067
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...