Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z przepustnicą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie moi mili. Po przekopaniu forum i wielu, wielu próbach poddałem się.

Mam problem z błedem czujniki g188. Objawia się to spadkiem mocy oraz zapaleniem się kontrolki EPC i ESP. Dzieje sie to przy gwałtownym wdepnięcieciu pedału gazu lub przy redukcji.

Na dzień dzisiejszy to co zrobiłem.

Czyszczenie przepustnicy wygladała jak nowa. Adaptacja i dalej to samo.

Kupno nowej przepustnicy, która została zamontowana i również zaadaptowana. Wszystko było ok lecz po około 1200 km znów zaświeciły się kontrolki i brak mocy. 

Obroty nie falują, wtyczka i piny ok. Co może być nie tak. Kurczę trochę się zdenerwowałem, bo nowa przepustnica i jakoś coś nie działa

Tak BTW numer błedy to 17579 p1171

 

 

 

 

 

Opublikowano
W dniu 13.03.2021 o 20:01, marszal napisał:

Witajcie moi mili. Po przekopaniu forum i wielu, wielu próbach poddałem się.

Mam problem z błedem czujniki g188. Objawia się to spadkiem mocy oraz zapaleniem się kontrolki EPC i ESP. Dzieje sie to przy gwałtownym wdepnięcieciu pedału gazu lub przy redukcji.

Na dzień dzisiejszy to co zrobiłem.

Czyszczenie przepustnicy wygladała jak nowa. Adaptacja i dalej to samo.

Kupno nowej przepustnicy, która została zamontowana i również zaadaptowana. Wszystko było ok lecz po około 1200 km znów zaświeciły się kontrolki i brak mocy. 

Obroty nie falują, wtyczka i piny ok. Co może być nie tak. Kurczę trochę się zdenerwowałem, bo nowa przepustnica i jakoś coś nie działa

Tak BTW numer błedy to 17579 p1171

 

 

 

 

 

Kasowanie błędów pomaga chociaż na jakiś czas?

Rzadko się to zdarza, ale nowa przepustnica też może być popsuta, choć nie sądzę aby tak się działo, jednak nie należy tego wykluczyć.

Przyjrzałbym się blokom pomiarowym odnośnie przepustnicy, no i pedał bym sprawdził bo to jednak współgra i sprawdziłbym okablowanie na początek, szczególnie kostkę/i.

Opublikowano

jeśli kupiłeś jakiś najtańszy to może tak być że i nowy padł, spróbuj go rozebrać i zerknąć na niego, styki 

Opublikowano

Nie wykluczone że druga przepustnica też nie jest w 100% sprawna. Miałem analogiczną sytuację, jak mocniej deptałem to zapalało się EPC i ESP, i silnik tracił moc. Kupiłem przepustnice na jednej z grup na fb i mam spokój, a swoją starą przepustnicę planuje wysłać do g-m-s.com.pl na regenerację i zostawić sobie jako awaryjną. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.