Rosomak91

Pasjonat
 • Zawartość

  159
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

11

O Rosomak91

  Informacje

  • Imię
   Tomasz
  • Lokalizacja
   Działoszyn

  Auto

  • Model
   A4 B6
  • Nadwozie
   Avant
  • Rocznik
   2002
  • Silnik
   2.0
  • Kod silnika
   ALT
  • Napęd
   FWD
  • Skrzynia
   Manual
  • Paliwo
   PB

  Ostatnie wizyty

  342 wyświetleń profilu
  1. Rosomak91

   Hmm... Z własnej obserwacji mogę dodać, że nieważne czy są to niehomologowane ledy, hidy czy homologowane xenony czy zwykłe reflektory na h7/h1. Ważne czy użytkownik ma trochę pod sufitem i jeździ z dobrze ustawionymi światłami. Zdecydowanie trudne są suwy, które walą światłem gdzie się da, tak samo busy, zwłaszcza przeładowane. Nie daj Boże że suw jest stosunkowo nowy, światło zajekurwabiście mocne i wali na kilometr do przodu zaliczając wszystkie oczy które są przed nim. Kierowca ma wyjerąbane, bo on widzi. Ale te suwy to mały odsetek, zazwyczaj po oczach dają starsze auta, gdzie jedna lampa świeci zaraz przed zderzak, a druga po koronach drzew. Ten użytkownik nic nie widzi, ale ma to w d*pie. Czasami jak wyprzedzam niektóre auta to aż żal mi dupe ściska jak widzę, że jadą praktycznie bez świateł... W prawie 30letnim golfie 2 mam lepsze światła niż połowa kierowców. Druga ważna sprawa to czysta szyba od wewnątrz samochodu - często robi się tłusta i światło rozchodzi się po szybie uniemożliwiając zobaczenie czegokolwiek. Trzecia sprawa - podjazd pod górki - światła nie są poziomowane przy podjeździe pod górkę - no chyba że się mylę. Ale co jeśli jedziemy pod górkę która ma km? Nagle skrócą się światła żebym widział co przed zderzakiem? Nielogiczne trochę. Podjazdy i zjazdy przy szczytach zawsze będą niewygodne, tu mogą jedynie pomóc te nowe matrixy, które wyłączą wiązkę na światła z naprzeciwka. Policja powinna dużo bardziej karać kierowców z źle ustawionymi światłami. Teraz jak ktoś oślepi i coś się stanie to mówią, że kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze... Jeśli chodzi o ledy to polecam, kolega ma w Audi 80, miał problem z ustawieniem, ale się udało. Światło jest dużo lepsze.
  2. Rosomak91

   Chyba jest tylko jeden sposób na złożenie tego, źle się nie da złączyć, klapy kręcą się bez większych oporów (bez gruchy)?
  3. Rosomak91

   Tak jakby nie było sprężyny w gruszce. Powinna być dosyć silna sprężyna, która sama wypycha ramie w górę. Stawia ona znaczny opór przy próbie ręcznego wciśnięcia ramienia.
  4. Rosomak91

   Spotkał się ktoś z problemem, że przy np. użyciu spryskiwaczy lub podłączeniu ładowarki radio gubi sygnał i zaczyna trzeszczeć? Do tej pory tego nie miałem, ale objaw zaczyna się nasilać coraz bardziej...
  5. Rosomak91

   Dobry olej, a rodzaj instalacji LPG tutaj nie ma znaczenia. Valvo jest tani i dobry.
  6. Interesuje mnie licznik do A4 B6 z kolorowym fisem z roku modelowego 2003 do benzyny.
  7. Zobacz ofertę Licznik kolorowy fis benzyna - B6 2002/2003 Interesuje mnie licznik do A4 B6 z kolorowym fisem z roku modelowego 2003 do benzyny. Numery: 8E0920930S Dodający Rosomak91 Wysłano 06.02.2019 Kategoria Audi A4 B6/B7
  8. Rosomak91

   Właśnie pytanie klucz - czy kontrolka na pewno zasygnalizowała minimum? Są przypadki, dosyć częste przypadki, że kontrolka wywala, kiedy oleju jest połowa na bagnecie. Nie wiem od czego jest to zależne, ale co egzemplarz to inaczej. U mnie zapala przy 4mm poniżej minimum na bagnecie. Sprawdź to. Niemożliwe jest aby chwilowe podniesienie obrotów powodowało jakiś drastyczny ubytek oleju. Swoją drogą, odkopując auto powinieneś operować samym sprzęgłem - gazu tylko na podtrzymanie obrotów, żeby uślizg kół był jak najmniejszy.
  9. Jest ktoś kto się podejmie zaadaptowania licznika na kolor fis żeby wszystko hulało bezbłędnie w b6 2002, rok modelowy 2003?
  10. Rosomak91

   Przy samym cofaniu paliwa auto załapałoby po chwili, zresztą wtedy wystarczy ze 3 razy przekręcić na zapłon, podpompować i za 4 razem można kręcić silnikiem i ruszy. Tutaj mi to śmierdzi czymś grubszym. Sprawdziłbym iskre na początek i czy paliwo dostaje. A jak jest czujnik położenia wału uszkodzony to nie odcina wtedy paliwa? Może faktycznie problem wyjdzie po podłączeniu gabloty do kompa.
  11. Zobacz ofertę Potrzebuje lusterko wewn. fotochron B6 czorne. Potrzebuje kupić za rozsądne pieniądze lusterko wsteczne fotochromatyczne w kolorze czarnym do B6stki i z B6stki. Słowo klucz - z Be6stki Dodający Rosomak91 Wysłano 01.02.2019 Kategoria Audi A4 B6/B7
  12. Potrzebuje kupić za rozsądne pieniądze lusterko wsteczne fotochromatyczne w kolorze czarnym do B6stki i z B6stki. Słowo klucz - z Be6stki
  13. Rosomak91

   Daj znać co było bo mnie to ciekawi. Dajesz radę z tym ogrzewaniem w te pogody?
  14. Rosomak91

   Coś pięknego