Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silniczki regulacji temperatury problem V158 V159


Jaceqpro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie mam problem w moim A4 B6 ALZ 1.6 z silniczkami do regulacji temperatury, na początku prawa strona auta przestała reagować na zmiany temperatury i cały czas dmuchała zimnym powietrzem, kupiłem rozebrałem przeczyściłem nic się nie zmieniło, kupiłem nowy potencjometr zamontowałem nadal brak reakcji (podczas adaptacji ramie przesuwało się w pełnym zakresie) jednak podczas zmieniania temperatury na klimatroniku stało w miejscu. kupiłem więc nowy silniczek zamontowałem i nic pozniej adaptacja i ruszył lecz widzę że działa na zasadzie - maksymalnie zamkniety, maksymalnie otwarty nie z mienia skokowo pozycji podczas stopniowego zmieniania temperatury :) teraz dalsza częśc po założeniu tego silniczka lewa strona przestała reagować na zmiany temperatury i teraz cały czas grzeje... ??? dziwna sprawa, czy ktoś miał podobny problem i wie co mu dolega ? 

komputer po wykasowaniu błedów pokazuje nadal te dwa:

01841 - Czujnik pozycji lewej dyszy regulacji temperatury - Górny dopuszczalny próg przystosowania przekroczony - Staly

00735 - Zawór recyrkulacji/klapy nawiewu powietrza swiezego - Górny dopuszczalny próg przystosowania przekroczony - Staly

 

Pozdrawiam :) Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...