Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż listwy dekoru przedniej przy desce rozdzielczej a4 b6


mateusz1607

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pewne pytanie, ponieważ widziałem już poradniki jak zdemontować tę listwę lecz w jednych poradnikach ,że tak powiem jedni kazali więcej rozkręcać i demontować a drudzy mniej a mnie zastanawia czy po prostu nie dam rady tego wyciągnąć tak jak tych listew na drzwiach bo przecież ich raczej nic nie blokuje tylko same te zatrzaski, chciałbym je wyjąć tylko w celach oklejenia.

Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi Ci o dekor centralny idący przez środek auta z prawej na lewą i ten przy włączniku świateł, to niestety trzeba zdjąć schowek i półkę nad nogami kierowcy bo po prostu dekor jest przykręcany na śrubki (8mm) i ineczej do nich nie będziesz miał dostępu.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekor włącznika świateł ma 4 śruby

image.png

Dekor centralny ma też 4 śruby, 2 nad tunelem środkowym (trzeba zdjąć maskownicę tunelu nad przyciskiem ESP), jedną przy liczniku i jedną od boku pod klapką od strony drzwi pasażera (taka sama klapka jak ta przy skrzynce bezpieczników. Nie pamiętam czy wyjdzie bez ściągania schowka nad nogami pasażera, ale jego zdjęcie to prosta sprwa, do odkecenia jest 5 śrub (8mm) 3 na góze pod dekorem i dwie na dole w nogach.

image.png

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki wielki z tym rozkręcaniem to bez problemu tylko nie widziałem czy właśnie są one mocowane także na śrubki, dziękuje jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...