Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio A4 b6 Symphony II Zmiana na BNS 5.0 Problem z rozładowaniem Akumulatora


Pytajnik

Rekomendowane odpowiedzi

Symphony IIWitam Koledzy Tydzień już się morduję czytam wszystkie tematy podobne ale dalej nie mogę sobie poradzić .

Miałem Radio Symphony II tutaj schemat z mojego radia

spacer.png

a Tu nowego z b7 BNS 5.0:

spacer.png

Przejsciówkę ( Adapter) kupiłem na RNS-E  z Aukcji "

ALLEGRO.PL

 "

Dorzuciłem kabel jak z innych tematów  15 16  przerzuciłem kable z kostki b na c o ile dobrze pamietam 5 na 7 ( wczesniej juz innych kombinacji próbowałem ) Akumulator się rozładowuję , sprawdzałem go po naładowaniu ma 80% z 720 zostało mu 598  Ah więc powinno być ok bez radia sie nie rozładowuję więc akumulator odpada coś z tą przejsciowką , Koledzy doradźcie pomóżcie przepraszam o ile gdzies byl taki temat może przeoczyłem , z większosci tematow probowałem i dalej lipa . Nie wiem czy pomogą takie informację jak mam kierownice multifunkcyjną i dziala na nowym tylko zmiana głoscnosci ( na poprzednim byla zmiana płyty i  piosenki te funkcję nie działają ) nie ma u mnie telefonu jedynie nawigacja w fis ( kable od navi nie wpinałem bo się mijają z Adapterem / przejsciówką ) z Właczeniem radia sobie poradzilem ogólnie ale się aku rozładowuję sprawdzałem pobor to bez radia okolo 0.03 - 0.05 A a z od 0.80 - 3 A nawet . z Góry dziękuje i nie krytykujcie mnie ;) Napisałem tyle na ile mam pojęcie z innych tematów   ale już sam nie wiem co nie tak

 

Symphony II.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to kierownica multi z b6 nie dogada się z radiem z b7, ale poczekaj niech się wypowiedzą mądrzejsi ode mnie

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lukasz_mk2 napisał:

Z tego co wiem to kierownica multi z b6 nie dogada się z radiem z b7, ale poczekaj niech się wypowiedzą mądrzejsi ode mnie

Kierownica może być problemem z rozładowaniem akumulatora ? bo wlaśnie działa tylko zmiana głośności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pytajnik napisał:

Kierownica może być problemem z rozładowaniem akumulatora ? bo wlaśnie działa tylko zmiana głośności 

raczej nie - prędzej nie usypia radia. Po jakim czasie od zamknięcia auta sprawdzałeś pobór prądu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lukasz_mk2 napisał:

raczej nie - prędzej nie usypia radia. Po jakim czasie od zamknięcia auta sprawdzałeś pobór prądu??

Około 5 min pomiar mierzyłem może dłużej , po 30 sek do 2 min jakies spadki ruszyły później 1 - 3 A skakało,  bez radia miedzy 0.03 -0.05 A 

Edytowane przez Pytajnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...