Skocz do zawartości
IGNOROWANY

EF-Sportowy lex/Fake Hybrid/Maxton


liquid8p

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.09.2023 o 14:10, liquid8p napisał(a):

Ostatnio ktoś na rowerze mi kiwał, może to byłeś ty 🚴‍♂️ Nie jest łatwo utrzymać czystość białego auta, szczególnie że u mnie jest nieutwardzona droga. Ale jakoś ten podstawowy detailing jest zachowany 💧

Tak to ja z całą rodziną więc tak spontaniczne machałem ale napewno było ciężko poznać w tym oczojebnym kasku :) auto na żywo super się prezentuje i patrzę z zazdrością (rodzina i 3 drzwi :) ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno cię nie widziałem wiec myślę, że nawet bez kasku mógłbym cię nie poznać. Napisz mi pw adres do ciebie, to wpadnę w odwiedziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej zapowiedziałem, dokładki z Maxtona już na samochodzie...

 

7KHqtILl.jpg
CeYGTvEl.jpg
kFu69a3l.jpg
aBV4lREl.jpg
9E0ZQpLl.jpg
6ndkOHql.jpg
kfPPkRml.jpg
hlrFJ9zl.jpg
GSxPl9Fl.jpg
BKVnAx2l.jpg
VJmo8Vtl.jpg
6E5mWPKl.jpg
gb2MZN3l.jpg

 

Polecam każdemu, kto się zastanawia nad dokładkami. Wyglądają świetnie!!!

 

Pozdrawiam ;)

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł kolejny, tym razem użyteczny mod...

 

ITUs7B6l.jpg
Sv4aVmWl.jpg
3AFV1J2l.jpg
IsKOEoYl.jpg
oeEnERVl.jpg
kBRwv3Gl.jpg
tFdW9ZIl.jpg

 

Uchwyty na kubki dla pasażerów z tyłu z RCF. Poprzedni panel z tacką, jest kompletnie bezużyteczny i bezsensowny. Z tego co kojarzę w a5 8t jest coś podobnego, nie wiem jak w tej nowszej.

 

Pozdrawiam :hi:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2024 o 16:34, liquid8p napisał(a):

Wpadł kolejny, tym razem użyteczny mod...

 

ITUs7B6l.jpg
Sv4aVmWl.jpg
3AFV1J2l.jpg
IsKOEoYl.jpg
oeEnERVl.jpg
kBRwv3Gl.jpg
tFdW9ZIl.jpg

 

Uchwyty na kubki dla pasażerów z tyłu z RCF. Poprzedni panel z tacką, jest kompletnie bezużyteczny i bezsensowny. Z tego co kojarzę w a5 8t jest coś podobnego, nie wiem jak w tej nowszej.

 

Pozdrawiam :hi:

Myślę że to taki potrzebny mod jak

moj z gniazdami USB dla pasażerów, pewnie i tak niky z tego nie skorzysta 😂. Najważniejsze że nas to cieszy 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2024 o 12:16, RaV22K napisał(a):

Myślę że to taki potrzebny mod jak

moj z gniazdami USB dla pasażerów, pewnie i tak niky z tego nie skorzysta 😂. Najważniejsze że nas to cieszy 😀

Poniekąd masz rację, póki co tylko ja z tego korzystałem :decayed:. Samo posiadanie tego bardzo cieszy, zważywszy na to że ciężko to dostać :thumbup: Zresztą jak większość "gratów" do tego auta. Teraz poluję na podświetlane listwy progowe i niby są, tylko z pociętą instalacją :mellow:

Edytowane przez liquid8p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:Mała aktualizacja, w ostatnim czasie zostały oklejone ramki szyb w czarny połysk i przednie lampy ochronną ppf-ką...

 

K1F15Rkl.jpg
oIfco4Ol.jpg
I44w4V8l.jpg
tlfCG7fl.jpg
c87VwQrl.jpg
XXIy6Xml.jpg
JRFbKp3l.jpg

 

Oklejenie ramek nie było dla mnie wyzwaniem, natomiast lampy to już level "black ops" ze względu na ich kształt. Nie jest może idealnie oklejone, ale jak to mówią nikt z tego strzelał nie będzie.  :suicide_anim:
RC-eK jeszcze na zimowym setupie, ale już niedługo zakładam letnie koła  :thumbup1:
Auto ma pierwszą "poważną" usterkęA tak poważnie, wycieka płyn chłodniczy z wężyka zwrotnego zbiorniczka wyrównawczego. Wężyk jest delikatnie przecięty i nadaje się tylko do wymiany.

 

yxNaDaAl.jpg

 

Dodatkowo wpadną wyciszające wkładki na klocki hamulcowe, bo piszczą jak kuna  :rant:

 

UAWs6X7l.jpg
fRMgAi8l.jpg

 

Pozdrawiam liquid8p :hi:

Edytowane przez liquid8p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...