Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Głęboki ciepły bass oraz czysty przestrzenny dźwięk"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, właśnie postanowiłem zmienić swój seryjny system audio. Słucham RNB, trance, pop zdarzy się też techno. Nie jestem jakimś wybitnym melomanem, ale chciałbym uzyskać w swoim aucie to co napisałem w temacie tego postu. Posiadam Pioneer DEH-2800MP którego nie zamierzam raczej wymieniać, natomiast kupiłem matę dekarską Soudal do wygłuszania drzwi i bagażnika. Zamierzam wsadzić głośniki 16" do drzwi z przodu a na tył jakiś rozsądny subwoofer, chciałbym też wymienić całe okablowanie. Co byście polecali? Myślałem o zestawie PowerBass S-6C tylko nie wiem jaki do tego dobrać wzmacniacz? Czy kupować osobno wzmacniacz na tubę a osobno na przód czy jeden 4 kanałowy? Kota: do 400zł na głośniki, a na subwoofer i wzmacniacz 1000zł. Proszę o konkretne propozycje zestawów! Ewentualnie w co jeszcze zainwestować żeby miało to ręce i nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą kasę i z tym sterownikiem nie osiągniesz niczego sensownego kolego. Za w miarę dobry wzmak musisz liczyć ok 1200-1500, Sub 600-1200 itd. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo po prostu kupować dobre używki;) Można przejść się na giełdę, policytować na allegro - jest kilka opcji;] Za 400zł nowe głośniki w drzwi (dość dobrej klasy) spokojnie kupisz;) Co do suba, to różnie bywa, zależy od wymagań - sugerowałbym używkę kupioną od kogoś, kto po prostu zmienia sprzęt na lepszy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez tez pod uwage ze drzwi a4 B5 sa trudne do prawidlowego wytlumienia, nawet pod tak podstawowy zestaw jak S-6C. Fabryczne glosniki maja srednice 13cm i sa zamocowane do tapicerki. W takim budzecie proponuje szukac sprzetu tylko wsrod uzywek i zaufanych sprzedawcow. Mozna zebrac naprawde ciekawa kompozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...