Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Opinie na temat Opla Tigry

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przez b4 w avancie mógłby być rozwód :decayed: U kobity najważniejszy jest kolor i wygląd. Oczywiście myślalem o A3, ale do 12 tys. raczej cięzko znaleźć jakieś sensowne nawet w benzynie

a co jest ładnego w zardzewiałym oplu. :cool1:

Wiśniowe B4 sedan z szarym środkiem, zawias -30, jakieś fajne alu 16 lub 17cali program na 120-130KM, żonka będzie cię kochać do końca życia, bo to auto jest ładniejsze, ma więcej miejsca nieporównywalnie lepiej wykonany środek, żywsze, mniej pali i nigdy nie nie zgnije, a technologicznie przeskoczyło Tigrę o mile :gwizdanie:

Opublikowano

przez b4 w avancie mógłby być rozwód :decayed: U kobity najważniejszy jest kolor i wygląd. Oczywiście myślalem o A3, ale do 12 tys. raczej cięzko znaleźć jakieś sensowne nawet w benzynie

To nie lepiej wstrzymac sie dozbierac do tej a3 ?? Sluchaj Ople to serio cienizna jest mimo wszystko.. Po co kupywac i co roku robic zaprawki w nadkolach ?! Bo mimo wszystko tam najbardziej boli opelka.. Pomysl o oszczednosci jakiejs tam to bedzie dobry argument dla Ciebie.. Ja bym jednak wolal pozbierac jeszcze troszke do A3 1.9 TDI i by byla duzo bardziej zadowolona niz z puszki Tigry :decayed:

Opublikowano

A3, VW Polo, to prawdziwie kobiece autka, za rozsądne pieniądze, którymi da się jeździć bezproblemowo i ekonomicznie, a jest duża szansa, że sprzeda je się za jakiś czas za uczciwe pieniądze.

Opublikowano

Ja bym szukal Bitla :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A3, VW Polo, to prawdziwie kobiece autka, za rozsądne pieniądze, którymi da się jeździć bezproblemowo i ekonomicznie, a jest duża szansa, że sprzeda je się za jakiś czas za uczciwe pieniądze.

Chyba tego bede sie trzymał :good: Pojeżdżę troche i sie porozglądam na spokojnie co za ile można wyrwać

Opublikowano

A3, VW Polo, to prawdziwie kobiece autka, za rozsądne pieniądze, którymi da się jeździć bezproblemowo i ekonomicznie, a jest duża szansa, że sprzeda je się za jakiś czas za uczciwe pieniądze.

Chyba tego bede sie trzymał :good: Pojeżdżę troche i sie porozglądam na spokojnie co za ile można wyrwać

No wlasnie wentualnie Polo ale osobiscie polecam bardyiej a3 jednak :naughty:

Opublikowano

dobra decyzja :good: ale lepiej a3 :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.