Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problemy po wymianie foteli Audi A6 C6


golfagn

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem fotele przednie w aucie. Miałem grzane w pełni elektryczne naleśniki z pamięcią (oba) i wymieniłem na sporty. Przy wymianie przełożyłem ze starych foteli moduł pamięci i okablowanie. Stare fotele końcówka 2009 a nowe końcówka 2006.

Po wymianie oba fotele pokazują cały czas zajętość chociaż nikt w nich nie siedzi, po zapięciu pasa jest ok. Możliwie, żeby w obu był czujnik walnięty? Nie wydaje mi się, raczej coś w kodowaniu jest nie tak, może ktoś naprowadzi?

 

Drugi problem to błędy jakie sypią fotele- żądają adaptacji (błędy 03330, 03332, 03333) po skasowaniu wracają. Rozumiem, że muszę adaptować je jak szyby po wyłączeniu prądu (ruch do każdej krańcowej pozycji) ale podczas adaptacji fotel notorycznie się zatrzymuje i muszę wciskać przycisk regulacji jeszcze raz. Czasem nie reaguje w ogóle i muszę fotel przesunąć w drugą stronę. Nie wygląda to na zacięcie mechaniczne.

 

Ma ktoś pomysły co mogę sprawdzić zrobić?

 

I ostatnie pytanie: czy fotel grzeje tylko wtedy, jak ktoś w nim siedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ze starych foteli wziąłem wiązkę, pamięć z przyciskami regulacji to co może jeszcze szwankować? Każdy pomysł na wagę złota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, problem rozwiązany. Okazało się, że silniczki były niekompatybilne- sterownik chciał 4 pinowe a zamontowane były 2 pinowe. Po wymianie na właściwe wszystko śmiga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...