Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Cieknący przewód olejowy turbiny


lukas_ss

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki mam pytanko . A wiec - rozszczelnił mi sie przewód od zasilania Turbo (olejowy) taki co idzie az z drugiej strony do filtra oleju a popuszcza mi przy turbinie gdzie sie przykreca myslalem ze za slabo docisniety ale nic z tego popuszcza tam na sprasowaniu. Boje sie ze bedzie cholendarnie drogi w serwsie moze wie ktos ile. Taki cienki bardzo i az do drugiej strony idzie do filta. Ewentualnie gdzie tego szukac bo allegro PUSTO!!! 1.8 brnzyna TURBO kod silnika AVJ 150KM 2002r. Kupowal ktos ????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha takze dzieki wielkie :)) zamawiam i pozdrawiam[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 22:28_________________________________________________06b 145 771p 350 zł - nie to co mi podales :(( MA KTOS CHLOPAKI RATUJCIE!!!

można dorobić za 80 złotych przewód w oplocie stalowym...w szukaj jakiegoś zakładu w swoje okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie u mnie w okolicy 120 :( dorobie i pocieknie za miesiac a tak wezme na fakture zaplace 350 zł - VAT odbiore wyjdzie 290 i mam zglowy bedzie orginal nie wiem czy jest sens dorabiac!!

jest sens dorabiać, bo taki w oplocie stalowym jest znacznie lepszy niż seryjny własnie dlatego że jest elastyczny i jego przepustowosc z biegiem czasu się nie mniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...