Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 avant awaryjne otwieranie bagażnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, od razu mówię szukałem nie znalazłem, ani tu ani w googlach ani na youtubie, tzn. tak pisali ale gdzie co jak konkretnie to nie, no więc do rzeczy, nie mogę otworzyć bagażnika, słychać silniczek ale bagażnik ani drgnie, klucz stoi, nie da się go przekręcić, nie wiem czy zardzewiał zamek czy za lekko kręcę kluczem, słyszałem że gdzieś pod siedzeniem są jakieś rurki czy coś i że można awaryjnie otworzyć ten bagażnik, chcę się do niego dostać żeby zobaczyć co tam się tak naprawdę stało ale właśnie nie znam konkretów, czy ktoś z Was zna temat i może się podzielić wiedzą? jak zły dział to sory, pozdro

Opublikowano

Masz polifta i wężyki pod kanapą do niczego Ci się nie przydadzą bo one lecą do drzwi. Masz pompkę na dwa wężyki, jeden odpowiada za drzwi a drugi za klapkę wlewu paliwa i tylną klapę. Złóż kanapę, wbijaj do bagażnika i odepnij odpowiedni wężyk, płuca wystarczą żeby odryglować klapę o ile problem stoi po stronie nieszczelnosci układu - wtedy pompka centralnego bardzo dlugo pracuje.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 15.05.2021 o 10:58, Hezen napisał:

Masz polifta i wężyki pod kanapą do niczego Ci się nie przydadzą bo one lecą do drzwi. Masz pompkę na dwa wężyki, jeden odpowiada za drzwi a drugi za klapkę wlewu paliwa i tylną klapę. Złóż kanapę, wbijaj do bagażnika i odepnij odpowiedni wężyk, płuca wystarczą żeby odryglować klapę o ile problem stoi po stronie nieszczelnosci układu - wtedy pompka centralnego bardzo dlugo pracuje.

ogarnąłem to wreszcie, okazało się że stał dęba zamek od środka, po zdjęciu tapicerki tylnej klapy i podważeniu śrubokrętem wihajstra w zamku ustąpiło, niestety po założeniu z powrotem tapicerki problem wraca więc wnioskuje że problem leży po stronie tapicerki, czerwony "sznurek" w boczku jest ale nie działa, albo inaczej, nie działał bo zamek stał

IMG_20210515_125225.jpg

IMG_20210515_125239.jpg

IMG_20210515_125409.jpg

IMG_20210515_130208.jpg

IMG_20210515_125232.jpg

Opublikowano

Tylna wycieraczka pewnie stoi dęba albo wycieraczka działa ale ukręcony wężyk dyszy leje na zamek?

Edytowane przez Hezen

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.