Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b7 1.8t drgania budy po wymianie poduszek silnika


DominikAud

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, auto a4 b7 1.8t bfb.

Były drgania bardzo odczuwalne przy ruszaniu i przy redukcji z 3 biegu na 2(aż telepało jakby silnikiem i buda latała jak wsciekła) Wymieniłem 2 poduszki silnikabo były wylane na nowe ori i poduszke skrzyni biegow telepie dalej i przy ruszaniu i przy redukcji na 2 ale znacznie mniej, tylko drgania z kierownicy ustąpiły.

I tu pytanie co to może być? Jedynie co mi przychodzi do głowy to może sprzęgło lub dwumasa, dodam ze przy odpalaniu czy gaszeniu zawsze wciskam sprzeglo ale sprawdzałem bez wciśniętego i nie ma żadnych odgłosów dwumasy. zaczynało się to ok 4-5 mies po zakupie auta tak to była bajka.

I dziwna sprawa ale gdy silnik jest zimny np z rana to trzyma te powiedzmy 1100 obrotów to jak ruszam bez gazu to nic nie telepie i płynnie rusza a jak już się rozgrzeje to się znów zaczyna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda faktycznie na dwumas, podjedź do jakiegoś warsztatu, zaprezentuj objaw to ci to potwierdzą (nie jest to problem tylko tego modelu więc zakładam że dowolny doświadczony mechanik Ci to zdiagnozuje)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...