Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] A4 by Sebastien, Xenon, Alu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Z tymi diodami to poszło ci .....pozytywnie.

Widze ze masz jeszcze jedne w dolnych bocznych wlotach powietrza.

Masz moze adres , gdzie zamawiałes Ledy dolne?? :palacz:

Zapodaj jeszcze do swojej grill po lifcie, bedzie Git

---------------------------------------------------------

Ile dałeś za Ledy, do czego je podpiołes??

Myslałem by swoje podłaczyc pod postojówki

Opublikowano

tamte w kratkach to nie udany experyment był... ale już tego nie mam :good:

w ogóle jak chcesz o moim aucie dyskutować to zapraszam do mojego wątku hehe :decayed:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 12:34_________________________________________________u mnie w wątku masz foto na końcu robione na szybko jak to teraz wygląda :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

plastelina....Wzor zmiata wiadomo.

Opublikowano

No wlasnie sam bede wkrotce na etapie kupienia felg i jesli chodzi o te co Ty dales linka sa bajer ale to trzeba dupny wymiar dac najlepiej 19" a ja jestem uparty na 17" i mysle o takim wzorze http://moto.allegro.pl/item634305878_hit_sezonu_nowe_felgi_17_5x112_polerka_czarny.html co sadzicie?

Opublikowano

Ja mam je w rozmiarze 18 i pasuja elegancko :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

BADDY no no elegancka fela: pokaz foty jak załozysz na swoja niunie

Narazie mykam na 16:W zeszłym roku je nabyłem

dscn0415.jpg

Opublikowano

audi super tylko ta kierownica jest obrzydwliwa... tez mam taka... i zmieniam ja teraz na kiere po pierwszym lifcie... trójkątna... pozatym śliczna audi... pozdro

Opublikowano

Ładne autko, szkoda tylko że przed liftingiem.

Opublikowano
  • Autor

audi super tylko ta kierownica jest obrzydwliwa... tez mam taka... i zmieniam ja teraz na kiere po pierwszym lifcie... trójkątna... pozatym śliczna audi... pozdro

Na twoim miejscu : kiera od eski

Cenna dolozysz dwie stowki, ale kiera konkret__PRZEMYSL

Po lifcie niema tego uroku, z czasem zbrzydnie ci sie. :a4fan:

Ładne autko, szkoda tylko że przed liftingiem.

Na dobra sprawe, z daleka bys nie powiedział ze to przed liftem, moze po soczewkach w zderzaku.

Ale nie planuje wymienic w przyszlosci zderzaka, ten i tak był zgrzewany i malowany_efekt kocowy jak z salonu :afro:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.