Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drzwi przednie sie nie zasuwają


DawiD00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie ostatnio kupiłem audi a4 b6 z 2002 roku z kodem silnika Avf. Niestety po paru dniach okazalo sie ze nie zamykaja sie drzwi kierowcy jak i pasażera. O tyle dobrze ze drzwi kierowcy mozna zamknac poprzez wkladke kluczykiem zamyka sie wtedy wszystko oprocz drzwi pasazera. Z pilota zamyka sie tylko tyl i bagaznik.

Poczytalem troche na forum i sprawdzilem kable w przelotce tej gumowej w drzwiach kierowcy kable byly polamane i zasniedziale wiec wszystko poczyscilem polutowalem i zalozylem termokurczki po czym wszystko zlozylem. Problem nie ustąpił wiec wymieniłem zamek drzwi kierowcy na nowy i to byl blad bo stracilem tylko pieniądze. Problem nadal jest. Podłączyłem vcds'a i pokazalo mi takie błędy.  Dodam jeszcze ze wszystko oprocz zamkow działa. Szyby opuszczaja sie i podnosza, podświetlenie boczka i przycisków jest,głośniki graja, lusterka mozna ustawiać. Sprawdzilem czy dochodzi prad do kostki ktora wchodzi w moduł drzwi i dochodzi. Proszę o pomoc lub jakieś wskazówki moze ktos cos takiego miał. Pozdrawiam :D

received_919675118593360.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś słabo naprawiłeś te wiązki coś mi się zdaje.

Edytowane przez Pieterb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...