Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wydech z 2.0t do 1.8t || Budowa własnego układu wydechowego.


WojtekB7

Rekomendowane odpowiedzi

Strzałeczka drodzy forumowicze :bry:W związku z tym, że mój obecny układ wydechowy od kata do samego końca jest w stanie agonalnym postanowiłem coś z tym zrobić. Na początku myślałem o budowie całego wydechu łącznie z końcowymi jak i środkowym we własnym zakresie, ale obawiam się zbyt głośnego dźwięku, a na tym mi nie zależy zbytnio. Dodatkowo to dość spore koszta i w uj roboty. Chyba, że jesteście w stanie polecić jakiś zestaw tłumików, które będą w miarę ciche, delikatnie basowe i nie zamordują mnie finansowo :decayed: 

Drugą ewentualnością jest wydech z 2.0t gdyż wyczytałem gdzieś, w którymś z wątków że pasuje p&p i tu moje pytanie, czy ktoś z Was wstawiał właśnie z 2.0t i jak to wygląda, brzmi i działa. Mam świadomość, że w 2.0 końcowe są przelotowe (?) i może być ciut głośniej niż w ori 1.8t, ale myślę że nie powinno być tragedii. Z góry dzięki za podpowiedzi, pozdro. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz cichą jazdę, to najtańszym rozwiązaniem było by szukanie używki w dobrym stanie z samochodu bez lpg, z zamiennikiem może być rożnie. Części zamienne robią teraz z plasteliny i aby efekt Cie satysfakcjonował może narobić kosztów.

Kupiłem samochód z wymienionymi końcowymi tłumikami na "jakieś" z nierdzewki, jazda w koło komina izi, 100km spoko, ale już 300km było gorzej, pierwsza trasa 1200 km i nie ścierpiałem wygłuszyłem cały bagażnik z nadkolami tył ile się tylko dało i już mi nie straszne.

Co do wydechu z tfsi nie wiem, na forum był gdzieś o tym wątek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sie upewnic czy ktos robil podmianke do 1.8 tq z 2.0tq ? Znalazlem cos takie na yt.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...