Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b7 problem z modulem komfortu


Artur_a4-b7 1.9tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam audi a4 b7 1.9tdi 2005r. Mam problem z modulem komfortu prawdopodobne od jakiegoś czasu zaczol świrować alarm włączać sam z pilota nie idzie wtedy otworzyć tylko trzeba z kluczyka i włożyć i przekręcić w stacyjce. Przygasaja zegary radio na sekundę migacze pikaja nie równo nie idzie z pilota zawsze zamknąć i parę miesięcy temu miałem zalany dywanik. A drogi problem to po wymianie dołu skrzynki z przekaznikami i kputerem który jest na podszycia po paru kilometrach zaświeciło się check z silnika pomarańczowy ale nie ma żadnych innych objawów ma moc spalanie niskie nie kopci. I do tego czasami oświeci sie kontrolka   od trakcji. A po pod pięciu komputera wyskakuje błąd z 4 świeć i czujnika z pod pedału gazu. Proszę o pomoc albo polecenie jakiegoś elektryka. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz uporać się z wilgocią na dobry początek. Wypiąć kostki, użyć chemi do czyszczenia styków czy elektroniki z nalotów, wilgoci, drobinek wody itp. i dobrze osuszyć wszystko, bez tego co chwilę będzie się coś działo.

Do tego przydał by się pełny skan z VCDSa wszystkich sterowników. Bez tego ciężko coś więcej zaproponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...