Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kupno Symphony III do B6


nike166

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, posiadam B6 na standardowym systemie głośników , bez multifunkcji i wyświetlanych fal na FISie. Chciałem zakupić sobie Ori radio bo mam jakiegoś akcesoryjnego clariona który nie bardzo mi pasuje do reszty. Czy jezeli zakupie radio Symphony III z B7 to podejdzie ono p&p do mnie ? Czy trzeba dokupować jakieś adaptery kostki itp ? 

Kolejna sprawa czy symphony III miało oryginalnie kod ? Sprzedawca twierdzi że nie było w nich już kodów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci pewnie o symphony 2 plus z b7? Radio które masz pewnie jest 1 DIN,jeżeli tak to trzeba zrobić konwersję na 2 DIN. Oczywiście można to ogarnąć samemu. Na dole masz przykład mojego auta po zakupie z 1 DIN,a następnie po upgrade do 2 din20180330_185751.jpg20210201_081903.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty potrzebne mam już do przeróbki 2din lecz chodzi mi o samo radio czy to podejdzie p&p. Bo gdzieś czytałem, że są inne kostki i inne wejście antenowe ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2021 o 20:23, nike166 napisał:

Graty potrzebne mam już do przeróbki 2din lecz chodzi mi o samo radio czy to podejdzie p&p. Bo gdzieś czytałem, że są inne kostki i inne wejście antenowe ? 

Możesz kupić na allegro przejściówki z kostek ISO na quadlock (duża kostka jak w b7 2 din),oraz odpowiednie przejściówki do anteny.

Tutaj masz opisane co i jak.

WWW.AUDIZINE.COM

DIY: Replace single DIN Concert II headunit with double DIN RNS-E Navigation system. Heads up from a new member from Norway! I have been reading a lot on Audizine since I got my first B6 last year, and...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...