Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C7 - nawigacja niedostępna - zmiana na wersję z NAVI


Yacek

Rekomendowane odpowiedzi

wymiana wszystkiego koszta spore ale do ogarniecia. Jeśli to jest foto z twojego auta to masz nawigację ale nie bardzo widzę co to jest. 

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tom A4 napisał:

wymiana wszystkiego koszta spore ale do ogarniecia. Jeśli to jest foto z twojego auta to masz nawigację ale nie bardzo widzę co to jest. 

Zastanawiam się nad zakupem, ale ten brak navi i mały ekran mnie powstrzymuje. Dlatego chciałem poznać koszta. W międzyczasie pytałem człowieka, który ogarnia takie tematy i padła kwota około 3 tys. Z tego co zauważyłem to MMI 3G ma touchpad i często występuje z dużym wyświetlaczem pomiędzy zegarami. Zmiana wyświetlacza pomiędzy zegarami to raczej też niezbyt prosta sprawa z tego co się zorientowałem.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między zegarami nic nie wymieniasz bo zegary mają zintegrowany wyświetlacz , touchpad nie w każdej wersji mmi jest do obsługi navi. Dopytałeś jaką wersje navi dostaniesz za te 3 tyś ? co obejmuje ta kwota ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch miesiącach poszukiwań znalazłem bardzo ładną, bezwypadkową A6 C7, jednak z małym wyświetlaczem zegarów, małym środkowym i bez navi. Dlatego drążę temat aby poznać możliwości i koszty wymiany. Nie jest łatwo trafić bezwypadkową z polskiego salonu z pewną historią, małym przebiegiem i do tego jeszcze ciemny lakier i wnętrze , BOSE, kubełki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...