Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarna Perła - 2003 A4 avant 1.9TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pora przedstawić moją niunię. Oto ona:

Audi A4 1.9TDI 131PS rocznik 2003, przebieg 130k km, 6 biegów, napęd na przód, kolor czarna perła

Wyposażenie:

- ABS, ESP

- pełny FIS

- sportowe zawieszenie (1BE)

- skórzana trójramienna kierownica

- dzielone, sportowe fotele z elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego

- podłokietnik

- dwustrefowy climatronic

- tylni parktronic

- pakiet dodatkowego oświetlenia wnętrza

- pakiet zima (podgrzewanie przednich foteli, podgrzewanie lusterek i spryskiwaczy)

- elektryczne szyby z przodu

- elektryczne lusterka

- centralny zamek z immobilizerem

- 8 poduszek powietrznych

- system audio BOSE

- oryginalna zmieniarka płyt CD

- fabrycznie przyciemniane szyby (4KC)

- rolety przeciwsłoneczne w tylnych drzwiach

- felgi Alutec Blade 18'

- opony Toyo Proxes T1-R 235/40R18 95 Y

Zmiany wprowadzone od zakupu:

- usunięcie brewek

- chromowany emblemat na przód

- gałka zmiany biegów S-line

Zdjęcia:

Przód w dniu zakupu

6db508a75161ca08med.jpg

Stan aktualny:

c6e84b2f461751f5med.jpg27ac5a5ab5683d77med.jpg02f872eee0916f7bmed.jpg41d4da26d7754258med.jpg53e76ab76761f12bmed.jpg

f5ce1a9ef71dad54med.jpg

0715912e0714f407med.jpg

d27ce54637ff150bmed.jpg

4e936ce44b6a47aamed.jpg

9aed8bdbae1007bbmed.jpg

7752744fb7f6083dmed.jpg

Wnętrze:

78dd1f415723b8a6.jpg e24fab0ea6db3ef1.jpg 59dea82f9e254826.jpg 9067a0d0d0582025.jpg efe4c86fd7501736.jpg 680c2ecfdb9f099f.jpg ed18263e9f21055f.jpg 9b9ec1e80817eb3e.jpg f644376614d21239.jpg 5c0ae3021b81bbb9.jpg 515e480d5ce4057c.jpg 82873498d61460dd.jpg 04c721c2211b9849.jpg ea7bf6b47a955cd3.jpg ffb761ab3cdde098.jpg 76835091873d4548.jpg bd9622ec0af57f23.jpg

Opublikowano

Bardzo ladna :kox:

Mody na plusik ale felgi moze w czerni co ?? :gwizdanie:

Opublikowano

Kowal Ty wiesz co mi sie w Twojej furce podoba.. :naughty:

Niebawem u mnie.. :tongue4:

Bixenon az sie prosi do tego kompletu.. :good:

Opublikowano
  • Autor

Mody na plusik ale felgi moze w czerni co ?? :gwizdanie:

Myślę o wymianie na RS6 w graficie

Opublikowano

Kowal[/color][/b] Ty wiesz co mi sie w Twojej furce podoba.. :naughty

Ja nie wiem wiec co :naughty:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 00:05_________________________________________________

Mody na plusik ale felgi moze w czerni co ?? :gwizdanie:

Myślę o wymianie na RS6 w graficie

Oj taj grafitowe jeszcze lepiej :good:

Opublikowano
  • Autor

Bixenon az sie prosi do tego kompletu.. :good:

zenon za***ista sprawa ale moim zdaniem tylko ze spryskami i poziomowaniem

Opublikowano

Wrzuć jeszcze fotki wnętrza :good:

Opublikowano
  • Autor

mówisz i masz ;)

Opublikowano

Piekny srodek :decayed:

Kurcze czy widzieliscie kiedys kubelki do kupienia ?? Bo z checia bym takie kupil do Siebie :decayed: :decayed:

Szkoda ze w takim autku jak audi nie ma w standardzie pelnej elektryki szyb :disgust:

Opublikowano
  • Autor

chyba boberek kupował do siebie kubełki więc dostępne są.

co do szybek to się zgadzam. w tej klasie juz powinny byc w standardzie i z tyłu. :confused4:

ale ja praktycznie nigdy nikogo nie mam z tyłu więc nie przeszkadza mi to :)

Opublikowano

chyba boberek kupował do siebie kubełki więc dostępne są.

co do szybek to się zgadzam. w tej klasie juz powinny byc w standardzie i z tyłu. :confused4:

ale ja praktycznie nigdy nikogo nie mam z tyłu więc nie przeszkadza mi to :)

Nie no pewnie ze tak z tylu kierowca nie jezdzi ale na ta klase autka i cene salonowa powinny byc..

Tak samo jak i ogrzewane lusterka :confused4:

No tak wiec musze szukac napisze ile dal bo jestem ciekaw ceny :gwizdanie:

Dzieki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.