Skocz do zawartości
IGNOROWANY

b6 boczki drzwi zwykłe a sline ?


piotrekZch

Rekomendowane odpowiedzi

Hej  mam pytanie mianowicie czy boczki w sline b6 różnią się od tych w zwykłym b6 ? chodzi mi konkretnie o wersje koloru black speed (pòłskury). chodzi o to ze oryginalnie miałem zwykłe fotele naleśniki całe z tkaniny okazyjnie kupiłem takie od sline czarny speed ale bez boczków, zostały moje oryginalne z racji tego że fotel kierowcy musiał być naprawiany tapicersko stałem się szczęśliwym posiadaczem sporego kawałka materiału czarny speed (jak się okazuje dość ciężkiego w zdobyciu). Ale chodzi o to że  boczki mam czarne gładkie urodził się pomysł wymiany materiału na boczkach na ten speed robił ktoś coś takiego ?

Edytowane przez piotrekZch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczki s-line mają taki materiał jak na fotelach czyli speed, możesz  sobie zmienić na obecnych, ogólnie różnią się tylko tym materiałem ,reszta boczka jest taka sama we wszystkich wersjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie wydawało mi się, a nie chce mi się bulić za boczki sline skoro mam spro tej tkaniny. Dużo zabawy jest z wymianą tego ? Podejrzewam że cały boczek trzeba rozebrać żeby ją zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie robiłem ,kupiłem skórzane, a fotele półskóra z alcantarą,boczki wtedy pasują i do speed ,alcantary i skóry,do wymiany trzeba pewnie będzie rozgrzać żeby porządnie zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skórzane też fajne tylko speed jaśniejszy trochę jest od czarnej skóry a u mnie dół auta cały ciemny listwy mam oklejone folią ala carbon i ta myślałem ze jak wymienię ten czarny materiał  na speed lekko rozjaśni drzwi

20200326_184013.jpg

20200326_184057.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie ma się podobać,ja kupiłem je w dobrej cenie z roletami tył,bose,4xelektryka,podświetlenie ,brak tylko pamięci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, piotrekZch napisał:

Tak właśnie wydawało mi się, a nie chce mi się bulić za boczki sline skoro mam spro tej tkaniny. Dużo zabawy jest z wymianą tego ? Podejrzewam że cały boczek trzeba rozebrać żeby ją zmienić

Możesz się bawić  boczki trzeba rozkleić. Trepek w swojej robił jeden bo miał uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...