Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Odciski na zenętrznej stronie paska - czy to normalne ?


Rudi

Rekomendowane odpowiedzi

WItam

Wymieniłem niedawno rozrząd i po przejechaniu 1000 km jak zdjąłem obudowę zauważyłem, że na zewnętrznej stronie paska są odciśnięte "zęby".

Wiem że jak pasek przepracuje trochę to taki efekt jest normalny, ale po 1000 km? Czy to normalne, czy może jest za bardzo napięty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u mnie na starym pasku który wymieniałem nie miałem żadnych zębów odciśniętych na zewnętrznej stronie paska ale z ciekawości ściągnę dzisiaj swoją osłonę przejechane 50tys i zobaczę i dam znać chociaż wydaje mi się że coś jest nie chalo bo przecież pasek zewnętrzną stroną jeździ tylko po płaskiej rolce więc skąd odciśnięte zęby :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Być może pasek jest zbyt mocnao naciągnięty i stąd ten efekt. Jakiej firmy załozyłeś pasek. ?

______________

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wyraziłem się jasno.

Chodzi o zęby paska które są odciśnięte na zewn. stronie

Fotki

d611be012951be18m.jpg

5151634be07d6752m.jpg

Wiem że stary miał takie- powiedzmy "odgnioty", ale miał nalatane 57000 km. Ten ma 1000 i wygląda podobnie. Zastanawia mnie to czy to wina zbyt silnego naciągu, czy może to normalne. Tamtego paska po takim przebiegu nie oglądałem, więc nie wiem czy też tak wyglądał. Co do firmy to używam gatesa od zawsze. Ale to nie wina firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...