Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skrzypiące zawieszenie


Karol2411

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zapytać czy miał ktoś taki przypadek że po umyciu auta na myjni zaczęło skrzypiec zawieszenie raz z lewej strony raz z prawej nie regularnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To można zmienić same dolne czy trzeba cały komplet zawieszenia kupować albo jak zrobić lepiej i czy można z tym chwilkę pojeździć czy trzeba od razu zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz ze skrzypieniem jezdzić jakiś czas, nie powiem ci czy robić tylko same dolne bo nie znam stanu twoich wszystkich wahaczy, trzeba by się przyjrzeć wszystkim tulejom i posprawdzać luzy na sworzniach. Luzy na sworzniach bardzo ważna sprawa co chodzi o bezpieczeństwo.

Edytowane przez --Rafcio--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie można wymieniać pojedynczo.... ale jeżeli chodzi o dolne to według mnie, ale to według mnie najlepiej wymieniać parami z drugą stroną... co do skrzypienia, jeżeli masz pewność, sprawdzałeś i wahacze nie maja luzów na sworzniach (skrzypienie ale nie tylko jest oznaka że będą się kończyć) warto zaopatrzyć się w strzykawkę z igłą i wcisnąć poprzez gumki gdzie są swożnie oleju i to tak sporo, rozbujać auto i znowu dolać... piszczenie znika, natomiast taki zabieg nie zregeneruje Twoich wahaczy ale przedłuży trochę żywot jeżeli są jeszcze dobre....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się przyjrzałem to gumy na górnych wahaczach zaczynają pękać a mozecie mi pomoc w wyborze marki części zastępczych żeby nie kupić byle czego ponieważ robię dużo kilometrów i jeżdżę na duże trasy Polska Francja audi posiadam z 2013 roku jeśli to ma znaczenie bo pewnie bym się zdecydował na cały komplet od razu tylko z jakiej firmy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALLEGRO.PL

Kup taniej ZESTAW WAHACZY PRZÓD AUDI A4 B8 z Zielona Góra na Allegro.pl, za 1150 zł w kategorii Układ zawieszenia - Wahacze i elementy. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id: 9208293075...

 

Ta marka jest dość chwalonym zamiennikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...