Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamerka cofania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, planuje zakupić kamerkę coś z tego typu jak z aukcji. Ma ktoś może taką ? Możecie coś polecić ? Będzie pasować do mojej B6 ? I przede wszystkim jak wymienić ten element na ten z kamerką ? Jak macie coś lepszego z tego typu to możecie podlinkować :D

 

Opublikowano

 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, FishBB napisał:

 

No tak tylko że to jest pod rnse a ja mam androida.  I chciałbym wymienić ten jeden mały element(rączka do otwierania bagażnika) na ten z kamerka. Potrzebuje jakiś moduł do tego ? Jak wymienić ten element

Opublikowano

Pod androida nie potrzeba żadnych modułów. Odkręcasz tapicerkę bagażnika, odkręcasz swój uchwyt do otwierania bagażnika i montujesz ten z kamerka. Tylko trzeba lekko pokombinować, bo nie pasują otwoty na śrubki żeby przykręcić nową rączkę. 

Opublikowano

A to musisz popatrzyc w instrukcji swojego radia co i jak. Jezeli chodzi o montaz "klamki" z kamera to rozbierasz tapicerke klapy, wyciagasz wtyczki ktore ida do blendy, demontujesz wkladke zamka, odkrecasz 4 nakretki i wyciagasz cala blende. 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, FishBB napisał:

A to musisz popatrzyc w instrukcji swojego radia co i jak. Jezeli chodzi o montaz "klamki" z kamera to rozbierasz tapicerke klapy, wyciagasz wtyczki ktore ida do blendy, demontujesz wkladke zamka, odkrecasz 4 nakretki i wyciagasz cala blende. 

A macie jakąś sprawdzoną kamerkę ? W miarę dobrej jakości ? Wiecie może jakie są wymiary ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.09.2021 o 21:12, Rob@k napisał:

Pod androida nie potrzeba żadnych modułów. Odkręcasz tapicerkę bagażnika, odkręcasz swój uchwyt do otwierania bagażnika i montujesz ten z kamerka. Tylko trzeba lekko pokombinować, bo nie pasują otwoty na śrubki żeby przykręcić nową rączkę. 

Zrobiłem tak jak mówiłeś ale po zamontowaniu klamki do otwierania bagażnika(ta z kamerka ) nie da się otworzyć go. Jedynie z pilota . W czy może tkwić problem

Opublikowano
10 godzin temu, Dziurra napisał:

Zrobiłem tak jak mówiłeś ale po zamontowaniu klamki do otwierania bagażnika(ta z kamerka ) nie da się otworzyć go. Jedynie z pilota . W czy może tkwić problem

Tam w rączce jest taka blaszka która naciska na mikrostyk. Spruboj ja podoginac delikatnie. 

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Rob@k napisał:

Tam w rączce jest taka blaszka która naciska na mikrostyk. Spruboj ja podoginac delikatnie. 

Próbowałem i nic nawet po założeniu spowrotem starej klamki też się nie otwiera. Co to może być ?

Opublikowano

A jak sam mikrostyk naciskasz? Może wiązkę gdzieś uszkodziłeś, albo wtyczka? 

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Rob@k napisał:

A jak sam mikrostyk naciskasz? Może wiązkę gdzieś uszkodziłeś, albo wtyczka? 

Jak wezmę miernik i jedna końcówkę przełoże przełoże do masy a druga do brązowo czarnego kabelka od wtyczki klamki to otwiera się zamek. O co może chodzić ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.