Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co wymienić a co zostawić tanim kosztem ?


Piiisak

Rekomendowane odpowiedzi

w bagazniku GTB 1200 MKII :chytry:

wzmak MAGNAT Edition Four :kox:

radyjko Alpine CDE 9870R :rolleyes:

Glosniki w połce MAGNAT Ultra S 216 ;(

no i w drzwiach glosniki seryjne :confused4:

chcilabym tanim kosztem cos z tym zrobic zeby zagralo to w maire dobrze wiem ze nie mam sie czym chwalic ale co stropniowo moglbym wymieniac zeby cos z tego zrobic czy z tym wzmakiem i radyjkiem moge cos kombinowac ?? a i co zrobic z klapa bo strasznie drzy :thumbdown: a niechce jezdzic jak chłopaki w golfach :kox:

zalezy mi na przywoicie czystym dzwieku i ladnym bassie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

Zasadniczo podszedłeś do tematu jak każdy czyli

- jakieś radio

- jakieś głośniki

- wzmacniacz

- i najgorsza skrzynia jaką można kupić z tych markowych :naughty:

No ale nic, zacznij od tego żeby pozbyć się drżenia klapy:

- podklej tablice/ramke rejstracyjna jakas guma czy pianka i dopiero przykrec (tak samo ramke do rejstracji żeby nie drgała w ramce)

- klape bagażnika oklej matami wygłuszającymi, na początek tylko w miejscach bez wzmocnień, jeśli to nie pomoże to oklej też wzmocnienia (stelaż)

Z kolejnymi wolnymi środkami wygłusz drzwi, kup wzmacniacz pod głośniki przednie i tylnie... do tego dobre głośniki np jakieś hertz-e (tu akurat mam zboczenie do tej firmy :>)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rade jutro kupuje maty i cos bede dzialal :naughty: bo az wstyd ze z audiki takie drzenie slychac :cool1:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 18:06_________________________________________________a jeszcze co do tego co w bagazniku a gdyby zamiast blaupunkta wlozyc JBL GTO 1204 BR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra skrzynka...

ale zacnzij od głośników i wytłumienia.... nie uwuerzysz ile basu będzię więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozgladalem sie za głosniczkami :gwizdanie: i dalej mam dylemat czy kupicz jakies konkretne 16 :cool1: i wstawic je w drzwi a z tylu w polce zostawic te magnatki a druga opcja to magnaty z polki w drzwi a w polke tez magnaty ale 25srednicy bo akurat takie bym mogl okazyjnie kupic :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega widzę też za Magnatem jest

w bagazniku GTB 1200 MKII :chytry:

wzmak MAGNAT Edition Four :kox:

radyjko Alpine CDE 9870R :rolleyes:

Glosniki w połce MAGNAT Ultra S 216 ;(

no i w drzwiach glosniki seryjne :confused4:

chcilabym tanim kosztem cos z tym zrobic zeby zagralo to w maire dobrze wiem ze nie mam sie czym chwalic ale co stropniowo moglbym wymieniac zeby cos z tego zrobic czy z tym wzmakiem i radyjkiem moge cos kombinowac ?? a i co zrobic z klapa bo strasznie drzy :thumbdown: a niechce jezdzic jak chłopaki w golfach :kox:

zalezy mi na przywoicie czystym dzwieku i ladnym bassie :cool1:

Kolega widzę też za Magnatami jest :naughty:

To tak jak ja. Teraz nowe głośniczki dałem na przód Classic 213 grają bardziej niż przyzwoicie POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlanie nie wiem co zrobic chybe wezme te magnatki z polki do drzwi ale nie wiem czy bedzie lepszy efekt bo mowiac szczeze te glosniczki graja srednio ... a i na wzmaku mam przelacznik jedna opcja to sam bass drugi to same wysokie tony i srednie a trzecia to full wszystko na raz... i problem polega na tym czy podlanczajac głośniki w polce i i w drzwiach przelacznik powinien byc ustawiony na full czy na srednie i wysokie tony ?? :disgust:

PS. sorka ze tyle pytań ale to mój pierwszy samochód chciałbym coś zrobić ale dopiero sie ucze :rolleyes::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...