Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piiisak

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. no wlanie nie wiem co zrobic chybe wezme te magnatki z polki do drzwi ale nie wiem czy bedzie lepszy efekt bo mowiac szczeze te glosniczki graja srednio ... a i na wzmaku mam przelacznik jedna opcja to sam bass drugi to same wysokie tony i srednie a trzecia to full wszystko na raz... i problem polega na tym czy podlanczajac głośniki w polce i i w drzwiach przelacznik powinien byc ustawiony na full czy na srednie i wysokie tony ?? PS. sorka ze tyle pytań ale to mój pierwszy samochód chciałbym coś zrobić ale dopiero sie ucze
  2. rozgladalem sie za głosniczkami :gwizdanie: i dalej mam dylemat czy kupicz jakies konkretne 16 i wstawic je w drzwi a z tylu w polce zostawic te magnatki a druga opcja to magnaty z polki w drzwi a w polke tez magnaty ale 25srednicy bo akurat takie bym mogl okazyjnie kupic
  3. piekna pozazdroscic
  4. Dzieki za rade jutro kupuje maty i cos bede dzialal bo az wstyd ze z audiki takie drzenie slychac [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 18:06_________________________________________________a jeszcze co do tego co w bagazniku a gdyby zamiast blaupunkta wlozyc JBL GTO 1204 BR
  5. chyba skorzystam z pomysłu
  6. w bagazniku GTB 1200 MKII wzmak MAGNAT Edition Four radyjko Alpine CDE 9870R Glosniki w połce MAGNAT Ultra S 216 ;( no i w drzwiach glosniki seryjne chcilabym tanim kosztem cos z tym zrobic zeby zagralo to w maire dobrze wiem ze nie mam sie czym chwalic ale co stropniowo moglbym wymieniac zeby cos z tego zrobic czy z tym wzmakiem i radyjkiem moge cos kombinowac ?? a i co zrobic z klapa bo strasznie drzy a niechce jezdzic jak chłopaki w golfach zalezy mi na przywoicie czystym dzwieku i ladnym bassie
  7. [Tomaszów Lubelski ] witam wszytskich Łukasz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.