Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P0171

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć czy ktoś mi powie czy ten silnik tak powinien brzmieć jak dla mnie chodzi jak sieczkarnia. Co to może być, napinacz sprawdzony, alternator ok, pompa wspomagania ok. Nieraz piszczy pasek (nowy Continental)może jednak napinacz zaczyna nie domagać 

Opublikowano
  • Autor

Po podłączeniu obd2 i skasowaniu błędu p0171 zaczęło szarpać silnikiem i obrotami. Zastanawiają mnie te odczyty z obd2, czy może to być któraś sonda walnieta. Odma nowa.

 

Screenshot_20211015-154329.jpg

Screenshot_20211015-154822.jpg

Edytowane przez Cinek a4 b7

Opublikowano
2 godziny temu, Cinek a4 b7 napisał:

Po podłączeniu obd2 i skasowaniu błędu p0171 zaczęło szarpać silnikiem i obrotami. Zastanawiają mnie te odczyty z obd2, czy może to być któraś sonda walnieta. Odma nowa.

Odma + zaworek N80.

Odma ori, czy zamiennik? Jak zamiennik to do kosza i brać nową z ASO, ewentualnie pcv delete założyć i spokój.

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, afroo. napisał:

Odma + zaworek N80.

Odma ori, czy zamiennik? Jak zamiennik to do kosza i brać nową z ASO, ewentualnie pcv delete założyć i spokój.

Odma febi. A zaworek n80 to ten od odpowietrzenia oparów paliwa?

Edytowane przez Cinek a4 b7

Opublikowano
Godzinę temu, Cinek a4 b7 napisał:

A zaworek n80 to ten od odpowietrzenia oparów paliwa?

Tak.

Zobacz wątek - [2.0 TFSI] Czujnik ciśnienia paliwa zamienniki • .: AUDI  KLUB POLSKA :. •

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, afroo. napisał:

Tak.

Zobacz wątek - [2.0 TFSI] Czujnik ciśnienia paliwa zamienniki • .: AUDI  KLUB POLSKA :. •

Ok dzięki po weekendzie się za niego zabiorę bo i tak nigdzie już go nie dostanę 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 16.10.2021 o 14:00, Cinek a4 b7 napisał:

Ok dzięki po weekendzie się za niego zabiorę bo i tak nigdzie już go nie dostanę 

Zaworek wymieniony błędu brak:hi:dzięki afroo.:thumbup1:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

sorry za off top ale mam pytanko czy wiecie pod jaką nazwą szukać tej "zapinki" która trzyma trójnik od odmy w obudowie od pokrywy zaworów. Coś na kształt literu U. 

Opublikowano
3 godziny temu, Patraz93 napisał:

sorry za off top ale mam pytanko czy wiecie pod jaką nazwą szukać tej "zapinki" która trzyma trójnik od odmy w obudowie od pokrywy zaworów. Coś na kształt literu U. 

06B121142

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.