Jump to content
IGNORED

P0171

Cinek a4 b7
 Share

Recommended Posts

Cześć czy ktoś mi powie czy ten silnik tak powinien brzmieć jak dla mnie chodzi jak sieczkarnia. Co to może być, napinacz sprawdzony, alternator ok, pompa wspomagania ok. Nieraz piszczy pasek (nowy Continental)może jednak napinacz zaczyna nie domagać 

Po podłączeniu obd2 i skasowaniu błędu p0171 zaczęło szarpać silnikiem i obrotami. Zastanawiają mnie te odczyty z obd2, czy może to być któraś sonda walnieta. Odma nowa.

Screenshot_20211015-154329.jpg

Screenshot_20211015-154822.jpg

Edited by Cinek a4 b7

2 godziny temu, Cinek a4 b7 napisał:

Po podłączeniu obd2 i skasowaniu błędu p0171 zaczęło szarpać silnikiem i obrotami. Zastanawiają mnie te odczyty z obd2, czy może to być któraś sonda walnieta. Odma nowa.

Odma + zaworek N80.

Odma ori, czy zamiennik? Jak zamiennik to do kosza i brać nową z ASO, ewentualnie pcv delete założyć i spokój.

16 godzin temu, afroo. napisał:

Odma + zaworek N80.

Odma ori, czy zamiennik? Jak zamiennik to do kosza i brać nową z ASO, ewentualnie pcv delete założyć i spokój.

Odma febi. A zaworek n80 to ten od odpowietrzenia oparów paliwa?

Edited by Cinek a4 b7

Godzinę temu, Cinek a4 b7 napisał:

A zaworek n80 to ten od odpowietrzenia oparów paliwa?

Tak.

Zobacz wątek - [2.0 TFSI] Czujnik ciśnienia paliwa zamienniki • .: AUDI  KLUB POLSKA :. •

17 minut temu, afroo. napisał:

Tak.

Zobacz wątek - [2.0 TFSI] Czujnik ciśnienia paliwa zamienniki • .: AUDI  KLUB POLSKA :. •

Ok dzięki po weekendzie się za niego zabiorę bo i tak nigdzie już go nie dostanę 

W dniu 16.10.2021 o 14:00, Cinek a4 b7 napisał:

Ok dzięki po weekendzie się za niego zabiorę bo i tak nigdzie już go nie dostanę 

Zaworek wymieniony błędu brak:hi:dzięki afroo.:thumbup1:

• Upvote 1

sorry za off top ale mam pytanko czy wiecie pod jaką nazwą szukać tej "zapinki" która trzyma trójnik od odmy w obudowie od pokrywy zaworów. Coś na kształt literu U. 

3 godziny temu, Patraz93 napisał:

sorry za off top ale mam pytanko czy wiecie pod jaką nazwą szukać tej "zapinki" która trzyma trójnik od odmy w obudowie od pokrywy zaworów. Coś na kształt literu U. 

06B121142

• Upvote 1