-
Dziwny dźwięk z pod maski
Wtryski to zrozumiałe głośne cykanie ten typ tak ma podobno, ale to jest takie delikatne rzężenie właśnie z okolic pokrywy (tej plastikowej) paska rozrządu choć po wymianie napinacza paska wielorowkowego jest troszke lepiej,Trzeba będzie się przyzwyczaić. Dzięki przem8
-
Dziwny dźwięk z pod maski
- Dziwny dźwięk z pod maski
Teraz ma216000- Dziwny dźwięk z pod maski
Przy 205000 inaCinek a4 b7 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe- Dziwny dźwięk z pod maski
podejrzewasz uszczelke pod głowicą, jutro postaram się zrobić- Dziwny dźwięk z pod maski
- Dziwny dźwięk z pod maski
Zacząłem podejrzewać pompe, ale że inna. W jeszcze do tego moduł komfortu mi padł(zalany) 8H0959433F jak ktoś ma to jestem chętny- Dziwny dźwięk z pod maski
nie mam pojęcia auto mam dopiero 2mc, jest to możliwe. Silnik 2.0tfsi bwe.- P0171
Zaworek wymieniony błędu brakdzięki afroo.Cinek a4 b7 obserwuje zawartość P0171 , [ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi i brak światła wstecznego (Multitronic)- [ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
- brak światła wstecznego (Multitronic)
Rafalinsky1906 rozwiązałeś problem? bo mam taki sam i nie mam pojęcia od czego zacząć,żarówki ok- P0171
Ok dzięki po weekendzie się za niego zabiorę bo i tak nigdzie już go nie dostanę- P0171
Odma febi. A zaworek n80 to ten od odpowietrzenia oparów paliwa?- P0171
Po podłączeniu obd2 i skasowaniu błędu p0171 zaczęło szarpać silnikiem i obrotami. Zastanawiają mnie te odczyty z obd2, czy może to być któraś sonda walnieta. Odma nowa.- P0171
Cześć czy ktoś mi powie czy ten silnik tak powinien brzmieć jak dla mnie chodzi jak sieczkarnia. Co to może być, napinacz sprawdzony, alternator ok, pompa wspomagania ok. Nieraz piszczy pasek (nowy Continental)może jednak napinacz zaczyna nie domagać - Dziwny dźwięk z pod maski