Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Zawieszenie 1BV niższe z tyłu


ems

Rekomendowane odpowiedzi

Odnosze wrażenie że w moim avancie tył siedzi niżej niz przód ? Wygląda to tak sobie :rolleyes: i nie wiem czy taka jest po prostu charakterystyka tych sprężyn czy też siadły ... Jak to wygląda u Was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżenie powinno być równe z przodu jak i z tyłu..., ja mam ten sam problem w B5, tył mi troche siadł i zastanawiam sie czy nie kupic nowych springów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie - wizualnie jakby tył jest lekko niżej także nie przejmowałbym się tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyl zawsze bedzie nieco nizej - widzialem w cholere S-line'ow i nawet w tych swiezych tylne kolo ma mniejsza przestrzen szczytowa nadkola niz przod.

oczywiscie zalezy jak duza jest ta roznica ale ja zalozylem niedawno 1BE w idealnym stanie i tyl jest nieco nizszy od przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta różnica wynika z promienia i osadzenia tylnego błotnika, jak ktoś ma xenony to za pomocą VASa można sprawdzić parametry czujników i wyświetlić ile mm mają ugięcia, standardowo powinny być te same wartości przód i tył, u mnie na gwincie jest lekko inaczej bo przód bardziej skręcony jest i mam np. przód + 3 mm tył 12 mm, jak usiadlem na bagażniku tył pokazał + 6 mm więc jak tył siądzie to wartość też się zmienia. tyle na temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie zalezy jak duza jest ta roznica ale ja zalozylem niedawno 1BE w idealnym stanie i tyl jest nieco nizszy od przodu

tak na szybko to luz pomiedzy opona a błotnikiem z przodu jest na 3 palce a z tyłu na jakies 1,5 palca :wink4: więc rzuca sie to w oczy

Ta różnica wynika z promienia i osadzenia tylnego błotnika, jak ktoś ma xenony to za pomocą VASa można sprawdzić parametry czujników i wyświetlić ile mm mają ugięcia, standardowo powinny być te same wartości przód i tył,

w vag'u równiez znajde te parametry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie zalezy jak duza jest ta roznica ale ja zalozylem niedawno 1BE w idealnym stanie i tyl jest nieco nizszy od przodu

tak na szybko to luz pomiedzy opona a błotnikiem z przodu jest na 3 palce a z tyłu na jakies 1,5 palca :wink4: więc rzuca sie to w oczy

eee to masz w normie wszystko - tak ma byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chłopaki za uspokojenie mojej ciekawości, może teraz nie bede sie juz przyglądał każdej napotkanej a4 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...