Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4B7 2,0 po odwrotnym podłączeniu akumulatora chodzi jednocześnie na gazie i na benzynie


zbigol1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Podłączyłem jakiś czas temu odwrotnie klemy akumulatora i teraz auto chodzi na benzynie i na gazie .Domyśla się może ktoś co mogło się stać ?Przez jakieś  30 km po mieście "ubyło" na wyświetlaczu ok 50 km do przejechania .Było paliwa na 650 km a teraz jest na 600 i oczywiście gazu też ubywa ale nie w takim tempie jak benzyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zbigol1 napisał:

Witam .Podłączyłem jakiś czas temu odwrotnie klemy akumulatora i teraz auto chodzi na benzynie i na gazie .Domyśla się może ktoś co mogło się stać ?Przez jakieś  30 km po mieście "ubyło" na wyświetlaczu ok 50 km do przejechania .Było paliwa na 650 km a teraz jest na 600 i oczywiście gazu też ubywa ale nie w takim tempie jak benzyny

Jesteś pewien że spala LPG i benzynę jednocześnie? Przy samej jeździe po mieście normalnym jest, że zasięg na fisie spada bo spalanie wzrasta. Przełącza się na LPG jak odpalisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak .Świecą się zielone kontrolki na centralce {mam na myśli przełącznik benzyna-gaz).Jeśli bym przełączył na benzynę to świeciłaby się czerwona kontrolka a nie zielone...?Przynajmniej w innych samochodach ,które miałem na gaz tak było. To jest auto pożyczone więc nie chciałbym oddać popsutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...