Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Moja A4 2.6 v6 Piękna i Bestia :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Jest to mój pierwszy samochód i lepiej nie mogłem wybrać jak i reszta tego forum :)

Zakupiony został 5 miesięcy temu w Polsce na niemieckich tablicach.

W sumie od zakupu nic się nie zmieniło , ale powoli zaczynam myśleć nad modami.

Rocznik 1995

Przebieg 230 000

Silnik 2.6 v6

-el.szyby x 2

-el.lusterka

-poduszka x2

-białe zegary

-Felgi- MAM Nuvo 18"

-opony- KUMHO 225/40/18

-Radio audi gamma

-centralny zamek

-grill kamei

stykło by : przyciemnić szyby , włożyć lampy zespolone , no i polerka bo trochę rys jednak widać :)

5ce750610f7176e2.jpg

76ff8f112f2ba3c9.jpg

a3ca83eed11cbadb.jpg

8877fe6778d15eb4.jpg

c1ea2688676dd632.jpg

3f94c3d629426de2.jpg

6847237a5ff53cbb.jpg

dbece65991214b7e.jpg

4e985e8a564e026d.jpg

5b7a05a3df427945.jpg

Opublikowano

Sprzedaj mi te fele.. :kox:

Jest swietnie.. :good:

Opublikowano

mimo że o tych felach nie słyszałem za dobrych opinii to są za***iste :kox:

świetna baza do modów... ja ją widzę na schwarz :naughty: oby służyła :good:

Opublikowano
  • Autor

bez felg to już nie to samo :tongue4: nie ma klimy niestety :thumbdown: ale zawsze jest szyberdach :naughty: ja nic złego nie słyszałem ale wiem że szybko się rysują o krawężnik , jeśli chodzi o kolor to chciałem czarną ale tak wyszło że jest inny :)

Opublikowano

nie przejmuj się klime sobie zawsze można dorezać :naughty: chyba żadna z obecnych tu na forum A4 nie poprzestała na seryjnym wyposażeniu :polew: a jak założysz klimę to szyberdach odkupię :tongue4:

Opublikowano

a jak założysz klimę to szyberdach odkupię :tongue4:

Ja widzę SoMeS ze Tobie ten szyber to na prawde chodzi po głowie :nabijasie:

Opublikowano

racja sciema szybek, zmienic lampy i przod i tył, felgi kozak :decayed: i ja bym jeszcze grill zmienil bo ten nieciekawy jest :thumbdown: a tak to zacna furka :good:

Opublikowano

a jak założysz klimę to szyberdach odkupię :tongue4:

Ja widzę SoMeS ze Tobie ten szyber to na prawde chodzi po głowie :nabijasie:

no lato idzie to wyrezałbym sobie taki bajer :polew:

Opublikowano

hary_ns dawaj 5 zdjecie do konkursu do kalendarza.. :kox:

Jest Mega :kox::good::notworthy:

Opublikowano

piekne zdjecia.tez chce takie koła.auto cudo

Opublikowano

światełka i ściema zrobią dużą robotę :good:

Opublikowano
  • Autor

dałbym ale nie można tuningowanych fotek dawać :P SoMeS widzę że wygrałeś 1 głosem , nie mówie dzięki komu :decayed:

Opublikowano

fajna, zmienisz lampy i bedzie kozak :good:

Opublikowano

dałbym ale nie można tuningowanych fotek dawać :P SoMeS widzę że wygrałeś 1 głosem , nie mówie dzięki komu :decayed:

gdzie wygrałem? co wygrałem? :decayed:

głosowanie finałowe chyba jeszcze trwa :)

podziękował :hi:

Opublikowano

lampy tył i przód i cos z wydechem zrób źle leży

Opublikowano

Fele ZAJBI....STE !!!!

Kolorek troszkę nie w moim guście ale może być :good:

Opublikowano
  • Autor

miał być czarny ale ważne że jest ciemny :decayed:

Opublikowano

Piękna tylko szkoda,że bez quattro :gwizdanie:

Ale i tak piękna :good: naprawdę :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

piękne zegary :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.