Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Q7 50TDI S-line


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

wielu modów nie ma i nic się za specjalnie nie dzieje, w końcu to "tylko" rodzinny dupowóz ;) wozi rodzinę, jeździ. w rok zrobiłem 20 tys km i jak na razie jestem zadowolony. co prawda chciałem zmieniać na polifta, ale na razie zostaję przy białasku.

 

założyłem nakrętki na wentyle takie jak w S5, a wczoraj w końcu wpadł Car Play i nowa mapa 2023:

jdIGR4X.jpg

fmRsqWn.jpg

 

do Car Playa zabierałem się od roku, w końcu się udało :decayed:

 

teraz w zasadzie przydałoby się tutaj kapkę więcej mocy, w zależności jak mi się tematy poukładają, może na wiosnę się uda. póki co odziedziczyłem pewnego złomka po moim zmarłym wujku i zabieram się za jego renowację. niedługo, przed blacharzem, porobię zdjęcia i założę temat.. będziecie mogli się pośmiać ;)

Edytowane przez jedrekx
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10/100, w większości po mieście. na autostradzie przy wyższych prędkościach pali ok 11,5-12. nie ma się co oszukiwać, że będzie mniej.. to ciężka krowa.

choć po normalnych drogach pozamiejskich jestem mega pozytywnie zaskoczony bo pali niecałe 7 litrów. raz na jakiś czas jeździmy do Chojnic do rodziny mojej żony (to jest ok 90 km) to właśnie mam spalanie 6,5-7. a samochód mam wtedy załadowany bo i wózek i łóżeczko dla młodego, jakieś zabawki.. więc praktycznie bagażnik na full.

Edytowane przez jedrekx
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...