Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moduł bluetooth i wymiana na nowy (szukam poleceń)


Pochyl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem w zeszłym tygodniu Audi A4 B8 z rocznika 2010 z radiem Concert. Ma on wmontowany jakiś moduł bluetooth z zestawem głośnomówiącym który nazywa się po podłączeniu go przez BT "KUFATEC FISCON". Jakość dźwięku przesyłanego jest średnia, dźwięk jakby przytłumiony, mocniejszy z lewej strony a prawie znikomy z prawej, plus nie działa jakiekolwiek ustawienia dźwięku jak bas, niskie tony itd.  Po dłuższym słuchaniu po prostu boli głowa. Chcę zmienić ten moduł na jakiś inny gdzie muzyka byłaby czysta plus byłaby możliwość regulowania tonów, basów a najlepiej jakby można było tez sterować muzyką przez kierownice multimedialną. Kompletnie mnie nie interesuje funkcja głośnomówiąca więc nie potrzebuję niczego z tą opcją. Możecie mi polecić jakieś dobre urządzenie do tego? Bo boję się sam szukać czegoś żeby nie wydać głupio pieniędzy a na koniec efekt będzie taki sam jak obecnie. Poniżej wstawiam wszelkie zdjęcia które myślę że się mogą przydać, jestem kompletnie zielony w tym temacie a muzyka jest dla mnie ważną rzeczą podczas jazdy i długich tras. Z góry dziekuję za pomoc
Screenshot_2.png20211110_162608.jpg20211110_162531.jpg
20211110_153721.jpg
20211110_162316.jpg
20211110_162322.jpg20211110_162327.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanio nie będę.

ten retrofit powinien być lepszy

WWW.EFTERMONTERING.SE

Bluetooth & AUX-interface med kablage för Audi Concert / Symphony. Plug n' play-kit som, till skillnad från andra, levereras med re-STREAM®-mjukvara utveckla...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajduje się ten moduł bluetooth KUFATEC? Muszę go odłączyć, bo nie słychać przez niego dźwięku, a mam inny adapter BT WEF, który przestał działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...