Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lusterka zewnętrzne A4 B8


Lukson85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Próbowałem szukać ale nie znalazłem podobnego tematu wiekszość jest o grzanych i składanych lusterkach ale moje raczej takie nie są.

Wiec posiadam lusterka zewnetrzne od których odchodzą dwie kostki:

16 pin -owa gdzie zajęte jest 6 pinów

2 pin-owa dwa zajęte.

Czy ktos moze objaśnić temat co one mogą obsługiwac? 

 

Dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje @wrclaguna :hi: , i jakos przeoczyłem ten wątek 

Widzę że jest rozpisana duża kostka:

"Wtyka 6 PINÓW :

- pin 3 (2 kabelki masa kierunek, grzanie)
- pin 5, 8 (V17) - silnik ustawiania kierowcy
- pin 7 - (V149) - silnik ustawiania kierowcy
- pin 11 żarówka kierunku"

 

ale nurtuje mnie jeszcze ta mała wtyczka , to możliwe że jest to fotochrom? Duża kostka posiada 6 kabelków, ale jest jeszcze ta mała, wg schematu sa to inne kolory (ale moze to foto?) - 

 

20211127_204457.thumb.jpg.0958da6c5d642397740cef96d53581b0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2021 o 08:22, wrclaguna napisał:

@wrclaguna Bardzo dziękuje za wyjaśnienie tematu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładać nowego tematu mam pare pytań i małą sugestie  ;)

@wrclaguna jeżeli jest taka możliwość to dobrze by było dopisać do tutoriala kilka rzeczy.

Mianowicie jak kolega wyże pytał o dodatkową wtyczkę z 2 kabelkami że jest to wtyczka do asystenta zmiany pasa ruchu :)

I moje pytanie ( i również małe sugestie aby rozwiać wątpliwości)

1. Często gęsto na aukcjach piszą np wtyczka 6+2 PIN czyli to jest wiadome już o co chodzi,  ale można sie spotkać z napisem 8 PIN i teraz pytanie czy to właśnie jest 6+2 do asystenta czy jednak jest i taka kostka z 8 pinami a jeżeli jest to co to za dodatkowa funkcja??

 

2. w poradniku opisane są dwie kostki 6PIN i 10PIN ale na znanym portalu spotkałem sie już w opisami że lusterka mają i 16 PIN, i kolejne pytanie czy sprzedający po prostu sami nie wiedzą co mają czy jednak i takie kostki istnieją a jeśli tak to jakie wtedy lusterko ma funkcje??

 

3. W poradniku napisałeś cytuje: "Lusterka z polifta (albo po 2010r te mniejsze) pasują do starszych modeli 2007-2010."

Moje pytanie czy środek lusterka w po lifcie i przed lifcie są takie same? Czy można to przekładać pod swoje obudowy ( na chłopski rozum niby nie bo jednak lusterka są mniejsze/większe)  ale kto pyta nie błądzi i chce rozwiać swoje wątpliwości :) 

 

4. Czy lusterka z anglików są takie same jak nasze EU? Albo czy z właśnie angielskich lusterek da sie przełożyć bebechy pod swoje lusterko?? Tak żeby wszystko było P&P??

 

5. Czy lusterka w A4 i A5 są takie same i można tym mieszać do woli?? Czyli lift/przedlift z A4 do A5 albo np z A5 coupe do sportback'a itp??

 

6. Sterowniki które obsłużą nam full lusterka można zakładać jak wyżej? Czyli z A4 do A5 itp ??

I kolejne pytanie o sterowniki, czy można założyć jeden np z a4 a na drzwi pasażera z a5 czy musi to być komplet z jednego auta??

 

7. Czy da sie tak zaprogramować lusterka aby rozkładały sie po otwarciu auta a nie po odpaleniu? 

 

8. Czy Lusterka z polifta  składają sie inaczej?? Gdzieś przeczytałem że tak ale niewiem czy to prawda :) 

 

To chyba tyle z ciężkich pytań, mam nadzieje że uzyskam odpowiedzi i że uda sie uzupełnić tutoriala o takie według mnie ważne informacje :) 

Edytowane przez Hassano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...