Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przepustnica wydechu a4 b7 1.8t ośka


Cyklon34

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem zainteresowany kupnem przepustnicy wydechu do mojego autka, mniej więcej jestem w stanie wyobrazic sobie jaki da to efekt więc bardziej interesuje mnie strona techniczna. Mam parę pytań co do tego, a konkretniej: Jaki wymiar ma mieć owa przepustnica? na necie są różne rodzaje o różnych średnicach i jaka byłaby najlepsza oraz dać dwie czy jedna? Też trochę poczytałem i jedni mówią, że są dwa tłumiki końcowe które zagłuszają tą przepustnice i lepiej dać dwie a drudzy, że jedna w zupełności wystarcza (dodam, że nie musi być jakoś potężnie głosna ale zarazem fajnie by było ją słychać :P a plany są by wspawać ją pomiędzy środkowym a końcowym). Wydech jest aktualnie w 100% oryginalny i nie przerabiany. Podrzucę też jakieś linki do sprzętów, które by mnie interesowały.

ALLEGRO.PL

Dwie takie (allegro)

Lub jedna z tych (FMIC)

Z góry dzięki za odpowiedzi ^^ 

Edytowane przez Cyklon34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie to brzmiało tragicznie. 60mm Ci wystarczy Pomyśl nad open-loop na końcowym tłumiku. może się tam zmieści jakieś obejście. Nigdy nie mierzyłem ale teraz tak pomyślałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym okresie czasu, zamontowałem przepustnice i jestem z niej mega zadowolony i z tego jaki brzmi potężne 1.8t ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...