-
Jakiej firmy wałki rozrządu do A4 B7 1.8T BFB?
Jednak chciałbym postawić na nowe
-
Cyklon34 obserwuje zawartość Wyjąca pompa wspomagania , Jakiej firmy wałki rozrządu do A4 B7 1.8T BFB? , Wypadanie zapłonu na drugim cylindrze w A4 B7 1.8T i 1 inny
-
Jakiej firmy wałki rozrządu do A4 B7 1.8T BFB?
Witam, łańcuszek od rozrządu ściął mi wałek rozrządu, wymieniam oba tylko nie wiem jakiej firmy szukać zbliżonej do oryginału
-
Cyklon34 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Wypadanie zapłonu na drugim cylindrze w A4 B7 1.8T
ponownie wymieniłem odmę (stara miała około 7mies i 3k nalotu), syfu w niej nie było ani grama ale po wymianie problem tymczasowo ustał cytując klasyka 'jeździć obserwować'
-
Wypadanie zapłonu na drugim cylindrze w A4 B7 1.8T
mechanik zaczął słyszeć zasysające lewe powietrze z tyłu silnika, ktoś podpowie co tam może być związanego z tym?
-
Wypadanie zapłonu na drugim cylindrze w A4 B7 1.8T
też mi się tak wydaje, ale mocy mu nie brakuje i przy normalnej jeździe zapłon nie wypada czy to przy przyspieszaniu czy spokojnej jeździe po mieście, dopiero jak się rozgrzeje i zatrzyma, wrzuci na luz i da 20sek to zacznie
-
Wypadanie zapłonu na drugim cylindrze w A4 B7 1.8T
może tak być nie wątpie, kupiłem go 4 lata temu z przebiegiem 177k sprowadzona ze szwajcarii, książka urywa się przy 150k a remont był bo wydmuchało UPG na trasie, mechanik stwierdził, że za rzadko ktoś olej zmieniał
-
Wypadanie zapłonu na drugim cylindrze w A4 B7 1.8T
Dodam, że silnik remontowany 2-3 lata temu
-
Wypadanie zapłonu na drugim cylindrze w A4 B7 1.8T
Po 9 barów na każdym, nalotu ma 220k
-
Wypadanie zapłonu na drugim cylindrze w A4 B7 1.8T
Witam Pacjent 1.8t bfb ośka bez gazu. Samochod sprawdzony komputerem który nie wykazuje żadnych błędów, sprawdzone parametry na których pokazuje wypadanie zapłonu na drugim cylindrze, zostaly wymienione swiece oraz cewki na NGK i dalej to samo. Dzieje się tak tylko na rozgrzanym silniku i tylko na biegu jałowym, podczas jazdy/przyspieszania wszytko pracuje poprawnie, auto jest przed pomiarem kompresji
-
Obniżenie przodu a4 b7 1.8t ośka
Chciałbym wrócić do tematu, ponieważ wcześniej życie nie pozwoliło na to. Mam zawieszenie 1BV Chciałbym opuścić ją o te 1.5cm-2cm czy sprężyny Jamex-30mm poradzą sobie z zadaniem?
-
Obniżenie przodu a4 b7 1.8t ośka
No właśnie nie wiem, ale najprawdopodobniej 1ba, jak ją kupiłem mówili, że oryginalne zawieszenie sline i potwierdziło się to po podniesieniu auta
-
Obniżenie przodu a4 b7 1.8t ośka
Witam, chce zniwelować japę z przodu auta (+/- 1.5cm). Opcją z talerzykami odpada i pytanie czy samymi sprężynami da się to zrobić? Auto aktualnie wygląda tak (1.8t, oska, 235/40/18 a srebrne felgi to, to samo tylko 17stka zimówka)
-
Wyjąca pompa wspomagania
Witam, zrobiłem trasę koło 30km i normalnie dojechałem do celu auta nie zgasiłem bo wiedziałem, że zaraz znowu wyjeżdżam więc się nie opłacało, gdy po 5min wsiadłem i skręciłem kołami pojawiło się piszczenie i drgania na kierownicy, płyn w zbiorniczku jest, wycieku nie zauważyłem. Gdy jadę szybciej 70-90km/h nie słychać tego wycia, wspomaganie jest normalnie tylko to piszczenie i drgania przy max. skręcie lewo-prawo. Czy to koniec pompy, jak tak to jaką polecacie? a4 b7 FWD 1.8t avant 2006
-
Przepustnica wydechu a4 b7 1.8t ośka
Po dłuższym okresie czasu, zamontowałem przepustnice i jestem z niej mega zadowolony i z tego jaki brzmi potężne 1.8t ? received_740909667347853_1.mp4 received_5090008591081953.mp4
-
Wymiana licznika z na taki z kolorowym fis b7
Dziękuje wszystkim za pomoc, licznik udało się wyrwać za 500zł ^^