Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cyklon34

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jednak chciałbym postawić na nowe
  2. Witam, łańcuszek od rozrządu ściął mi wałek rozrządu, wymieniam oba tylko nie wiem jakiej firmy szukać zbliżonej do oryginału
  3. Cyklon34 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  4. ponownie wymieniłem odmę (stara miała około 7mies i 3k nalotu), syfu w niej nie było ani grama ale po wymianie problem tymczasowo ustał cytując klasyka 'jeździć obserwować'
  5. mechanik zaczął słyszeć zasysające lewe powietrze z tyłu silnika, ktoś podpowie co tam może być związanego z tym?
  6. też mi się tak wydaje, ale mocy mu nie brakuje i przy normalnej jeździe zapłon nie wypada czy to przy przyspieszaniu czy spokojnej jeździe po mieście, dopiero jak się rozgrzeje i zatrzyma, wrzuci na luz i da 20sek to zacznie
  7. może tak być nie wątpie, kupiłem go 4 lata temu z przebiegiem 177k sprowadzona ze szwajcarii, książka urywa się przy 150k a remont był bo wydmuchało UPG na trasie, mechanik stwierdził, że za rzadko ktoś olej zmieniał
  8. Dodam, że silnik remontowany 2-3 lata temu
  9. Po 9 barów na każdym, nalotu ma 220k
  10. Witam Pacjent 1.8t bfb ośka bez gazu. Samochod sprawdzony komputerem który nie wykazuje żadnych błędów, sprawdzone parametry na których pokazuje wypadanie zapłonu na drugim cylindrze, zostaly wymienione swiece oraz cewki na NGK i dalej to samo. Dzieje się tak tylko na rozgrzanym silniku i tylko na biegu jałowym, podczas jazdy/przyspieszania wszytko pracuje poprawnie, auto jest przed pomiarem kompresji
  11. Chciałbym wrócić do tematu, ponieważ wcześniej życie nie pozwoliło na to. Mam zawieszenie 1BV Chciałbym opuścić ją o te 1.5cm-2cm czy sprężyny Jamex-30mm poradzą sobie z zadaniem?
  12. No właśnie nie wiem, ale najprawdopodobniej 1ba, jak ją kupiłem mówili, że oryginalne zawieszenie sline i potwierdziło się to po podniesieniu auta
  13. Witam, chce zniwelować japę z przodu auta (+/- 1.5cm). Opcją z talerzykami odpada i pytanie czy samymi sprężynami da się to zrobić? Auto aktualnie wygląda tak (1.8t, oska, 235/40/18 a srebrne felgi to, to samo tylko 17stka zimówka)
  14. Witam, zrobiłem trasę koło 30km i normalnie dojechałem do celu auta nie zgasiłem bo wiedziałem, że zaraz znowu wyjeżdżam więc się nie opłacało, gdy po 5min wsiadłem i skręciłem kołami pojawiło się piszczenie i drgania na kierownicy, płyn w zbiorniczku jest, wycieku nie zauważyłem. Gdy jadę szybciej 70-90km/h nie słychać tego wycia, wspomaganie jest normalnie tylko to piszczenie i drgania przy max. skręcie lewo-prawo. Czy to koniec pompy, jak tak to jaką polecacie? a4 b7 FWD 1.8t avant 2006
  15. Po dłuższym okresie czasu, zamontowałem przepustnice i jestem z niej mega zadowolony i z tego jaki brzmi potężne 1.8t ? received_740909667347853_1.mp4 received_5090008591081953.mp4
  16. Dziękuje wszystkim za pomoc, licznik udało się wyrwać za 500zł ^^

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.