Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spryskiwacz szyby tył


DK04

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze spryskiwaczem szyby tył w mojej audi a4 b6. Pykam manetką wycieraczka pracuje płyn nie leci. Nie słychać żeby pompka pracowała tak jak przy spryskiwaczach na przodzie, które działają. Spryski na lampy też działają. W bagażniku sucho. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klik to włączenie wycieraczki, przytrzymanie wciśniętej manetki po "kliknięcie" dopiero pompuje płyn. A podsufitka sucha? Rurka od płynu lubi pękać w przelotce obok zawiasu, jeśli tam ok to problemem może być sama manetka itp. coś z elektryką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tass napisał:

Klik to włączenie wycieraczki, przytrzymanie wciśniętej manetki po "kliknięcie" dopiero pompuje płyn. A podsufitka sucha? Rurka od płynu lubi pękać w przelotce obok zawiasu, jeśli tam ok to problemem może być sama manetka itp. coś z elektryką.

Podsufitka sucha. Sprawdzę czy po wciśnięciu manetki na pompowanie napięcie jest w kostce do pompki. Jeżeli nie to sprawdzę tylko czy na pewno gdzieś ten płyn się nie leje i dam sobie spokój. Chociaż jeżeli nie słychać pompki to tego prądu tam nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. Napięcie na kostce było pomimo tego że pompki nie było słychać. Wszędzie było sucho (podsufitka i bagażnik). Problemem była dysza spryskiwacza. Zdjąłem zaślepkę i zobaczyłem samą rdzę syf i pająki które tam mieszkały. Zdjąłem dyszę spryskiwacza i zaczął sikać płyn. Wymienię dyszę która jest zasyfiona i będzie gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...