Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak pojedyńczego mrugnięcia po zamknięciu


diegork

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór !

Jeśli ten temat był już wałkowany proszę  ten post przenieść w odpowiednie miejsce .

Mój problem jest następujący :

Dziś  po zakończonej pracy jak codzien idę do samochodu otwieram go z kluczyka( scyzoryk ) i   ku mojemu  zdziwieniu światła zamiast mrugnąć 2 razy to zaczęły świecić na stałe .  Doszedłem do tego ze problem jest z drzwiami pasażera ( prawy przód ), kiedy są zamknięte -auto świeci z każdej strony ( same kierunki ) jak otworze drzwi wszystko gaśnie i jest ok - zamknę zapalają się .   Rozebrałem wiec prawe drzwi z tapicerki , rozpiąłem wszystkie kostki  , przeczyściłem - złożyłem .

Problem pojawił się ponownie ,  zdjąłem klemy z aku na 5min myślałem ze to jakiś błąd i ze skasuje to ustrojstwo , ale nie pomogło .  Przez chwile myślałem ze pomogło kodowanie kluczyka ( tak jak się to robi po wymianie baterii )  i przez 20 min było ok  testowane z kluczyka otwieranie i zamykanie.   Mrugało tak jak powinno  , zamki pracowały poprawnie z każdej strony ( obszedłem autko chyba z 30 x ) wiec wybrałem się w mała trasę testową .  Uznałem ze chyba to było coś z kodowaniem klucza i pora wracać na chate wiec wjazd na parking  bo trzeba zaparkować,  wychodzę z auta chciałem zamknąć go z kluczyka wiec kliknelem na kłódke zamknietą i ..... powtórka z rozrywki .

CZy ktos mial podobny problem ?   mysle ze siada mi juz zamek ?? ( szukalem na necie demontazu ale brak info ) moge sie mylic :(

Mam nóż na gardle bo idzie śnieg i mrozy wiec bedzie nie fajnie jak tego nie ogarne , ktoś coś ?   z Góry dziekuje za zainteresowanie . i czekam na jakies pomocne info .

 

Pozdrawiam Diego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .

 

Dziś Doszedł kolejny problem,  przy włączeniu silnika obroty wskakują na 2tysiace i spadają - auto gaśnie :( 

 

Edytowane przez diegork
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...