Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Spoiler

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy kupiłem taki spoiler na allegro http://www.moto.allegro.pl/item614837572_audi_a4_8e_b6_2001_2004_spoiler_s4_look_tfb_tuning.html I mam pytanko czy ktoś z was kupił już taki spoiler z laminatu i polakierował,no i czy z nim wszystko w porządku.Bo dzisiaj byłem u lakiernika i powiedział mi że lepiej tego nie kupować bo z tego schodzi lakier a jak nie to widać niedoskonałości produkcji czyli najmniejsze dziurki nawet po szlifowaniu ,podkładzie,itd.Trochę się martwię bo kupiłem ten spoiler i nie wiem czy go malować i zakładać :confused4:

Opublikowano

Jak dla mnie to laminat i nie założyłbym tego do swojej A4.Bez tego ładnie się prezentuje,a ten ala spojler szpeci tylko wygląd :thumbdown:

Opublikowano

Jak już go masz to go maluj i zakładaj ,a odpowiadając na twe pytanie to lakier jak jest położony fachowo to nie schodzi itp. :hi:

Opublikowano

Nie do końca chodzi o fachowe położenie lakieru. Przede wszystkim laminat może pod wpływem słońca się wykrzywić i wtedy lakier może zejść :thumbdown: Jak już chcesz lotkę to szukaj ori S4.

Opublikowano
  • Autor

Jak dla mnie to laminat i nie założyłbym tego do swojej A4.Bez tego ładnie się prezentuje,a ten ala spojler szpeci tylko wygląd :thumbdown:

to jest to samo co to http://lh3.ggpht.com/adam.suchecki/SP8Y6YcuROI/AAAAAAAAAGs/Q4hAfB9Le0U/s576/9.jpg i twoim zdaniem to szpeci wygląd.[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 23:32_________________________________________________

Jak dla mnie to laminat i nie założyłbym tego do swojej A4.Bez tego ładnie się prezentuje,a ten ala spojler szpeci tylko wygląd :thumbdown:

To jest to samo co to http://lh3.ggpht.com/adam.suchecki/SP8Y6YcuROI/AAAAAAAAAGs/Q4hAfB9Le0U/s576/9.jpg i twoim zdaniem to szpeci wygląd.
Opublikowano

Jak dla mnie to laminat i nie założyłbym tego do swojej A4.Bez tego ładnie się prezentuje,a ten ala spojler szpeci tylko wygląd :thumbdown:

to jest to samo co to http://lh3.ggpht.com/adam.suchecki/SP8Y6YcuROI/AAAAAAAAAGs/Q4hAfB9Le0U/s576/9.jpg i twoim zdaniem to szpeci wygląd.

To jest ori lotka we aso ok 700zl chyba , a ta którą kupiłeś z laminatu to :gwizdanie:

a.... no i zmien lakiernika .

Opublikowano

Jak dla mnie to laminat i nie założyłbym tego do swojej A4.Bez tego ładnie się prezentuje,a ten ala spojler szpeci tylko wygląd :thumbdown:

To jest to samo co to http://lh3.ggpht.com/adam.suchecki/SP8Y6YcuROI/AAAAAAAAAGs/Q4hAfB9Le0U/s576/9.jpg i twoim zdaniem to szpeci wygląd.

Prawie to samo, a wiadomo co robi prawie... :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Czyli co znależć dobrego lakiernika i będzie :good:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 23:38_________________________________________________Dibo a ty masz założony ori bo nie wydaje mi się żeby robili takie do b5 :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 23:41_________________________________________________Z resztą kupiełm ją tam jak wyżej napisałem i zero negatywów czyli powinno być ok.

Opublikowano

uzytkownik moze i ok, ale towar laminat niekoniecznie :gwizdanie: szukalem na allegro ori lotki s4 , ale nie bylo niestety :confused4: a laminat odpuscilem

Opublikowano

99% takich spoilerów jest robionych z laminatu ew. PUR, z ABSu nie ma sensu i się nie opłaca. Dobra obróbka przed malowaniem i dobry lakiernik i nie będzie problemów.

Opublikowano

Lotki nie sa fajne.. :decayed:

Opublikowano

Dibo a ty masz założony ori bo nie wydaje mi się żeby robili takie do b5

To nie chodzi o to czy jest ori czy nie ale o materiał z którego jest wykonany i firmę która go zrobiła. Mój spoiler jest wykonany z ABSu i kosztuje 249 euro a ten co kupiłeś to laminat za 150 PLN. Firm już nie porównuję :cool1:

Opublikowano
  • Autor

A więc tak.Oddam go do dobrego lakiernika jak po jakimś czasie coś się będzie działo to znalazłem dobrą firmę która obkleja samochody powiem żeby mi obkleili ten spoiler folią imitującą karbon.Co wy na to :mysli:

Opublikowano

Polecam folię carbon look folia teca bo jest sprawdzona, na targach chyba w essen obkleili R8 tą folią :)

Opublikowano
  • Autor

Polecam folię carbon look folia teca bo jest sprawdzona, na targach chyba w essen obkleili R8 tą folią :)

Dokladnie bo właśnie byłem w firmie Folia Tec i ją oglądałem i chyba spoilerek wyszlifuję dam podklad i tą folię.
Opublikowano

Ta folia praktycznie jest bardziej odporna od lakieru, jak będzie profi położona to będzie gicior :)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

O rety o rety!!!!O boze!!!! :polew:Przez takie spoilery niedlugo ludzie beda kojarzyc audi z wiocha :wallbash: brak slow!!!!

Opublikowano

Zgadzam się z kolegami, wioska :sick3:

Jeśli upierasz się na spojler to szukaj takiej delikatnej dokładki.

http://allegro.pl/item747108238_audi_a4_8e_b6_spojler_s_look_na_klape_x_tuning.html

Nie podoba mi się ale i tak jest lepsze niż to co pokazałeś.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.