Skocz do zawartości
IGNOROWANY

-62 F czy to jest jakis bład??


Gajzer

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis niestety po odpaleniu A4 zamiast temperatury na zewnatrz wyswietlilo mi sie -62 F ;( cio to moze byc :( i zauwazylem ze wspomaganie chodzi mi raz ciezko raz lekko :( plyn jest ok czy u was tez tak jest?? czy moze byc to wina polamanej sprezyny?? prosze o rade lub liste kodow jezeli ten -62 F to kod jakiegos błedu... pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Gdyby chodzilo o Fahrenheity to by oznaczalo , ze w Gdyni masz temperature okolo -52'C :)

to tak na wstepie aby atmosfere rozpogodzic ;)

(a powaznie: oczywiscie mogl czujnik pasc lub wyswietlacz i pokazuje bledny odczyt temp. po zmianie kodowania jednostek - o ile taka mozliwosc istnieje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ciekawa sprawa,bo jak zmieniam w klimatroniku z 'C na 'F na desce miedzy zegarami na malym dolnym wyswietlaczu tez sie to zminia, no i temperatura na zewnatrz sie zgadza i niewiem czy jest to wina czujnika :( ale po nastepnym odpaleniu autka nagle pokazuje mi -62'F a w klimatroniku jest ustawione na 'C.Najlepsze jest to ze ja nie moglem czegos zmieniac bo nawet nie mialem (do dzis) zielonego pojecia ze mozna zmieniac cos w klimatroniku.A czy moze byc to zwiazane z mała iloscia płynu chłodzacego ?? mialem z 2 cm ponizej min. Prosze o pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gajzer, ten temat chyba bardziej pasuje do "Elektryka, Klimatyzacja i Wnętrze" niż "Silnik , Napęd i Skrzynia Biegów" :roll:

Przeniesione :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gajzer, ten temat chyba bardziej pasuje do "Elektryka, Klimatyzacja i Wnętrze" niż "Silnik , Napęd i Skrzynia Biegów" :roll:

Przeniesione :cool:

Teraz juz wiem ale wczesniej jak mi to wyskoczylo ( - 62'F ) nie mialem pojecia o co chodzi, myslalem ze to jest jakis blad dotyczacy silnika. :) i sorki za kłopocik ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...