Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wahacze oś tylna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

może mi ktoś powiedzieć czy do wahacza o numerach 8E0 505 323M, podchodzą jednakowe tulejki i od strony piasty i od strony wewnętrznej o numerach 8E0 501 541 Q.

Czy do jednego wahacza podchodzą dwie takie same tulejki?

Zdejmował ktoś taki wahacz? Są z tym duże problemy?

Jest tam nakrętka mimośrodowa, po zdjęciu wahacza robić od razu geometrię, czy da się to ustawić na znak?

Opublikowano

1. tak po 2 tuleje na strone

2. są czasem większe czasem mniejsze, ale zazwyczaj są, czy to z śrubą na mimośrodzie (która potrafi się urwać), czy przy sankach, gdyż iż ponieważ bo nakrętka od śruby jest "zgrzana czy przyspawana" do sanek i potrafi się oderwać i ogólnie słaby dostęp jest tam

3. tak bardzo wskazana geometria, jak wspominałem czasem ta śruba potrafi się urwać, trzeba wszystko skręcać w pozycji takiej jak normalnie jest koło "do jazdy" tzn. na takiej wysokości, jak skręcone byle jak pozrywa tuleje

U siebie jak wymieniałem, oderwały się "te" nakrętki od sanek i musiałem pomagać im kluczem z resztą nie miałem problemów, gdybym miał robić to drugi raz kupił bym w dobrym stanie stare ori wahacze oddał do piaskowania i w proszek i wpakował w nie nowe tuleje.

wrzucam zdjęcie z forum z opisem tulejek:

tylnetulej.jpg.f2d194a70b246a0bb92ffd4877942da2.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.