Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki adapter będzie współgrał z MMI 3G Basic (gniazdo AMI w schowku)


michael-mw

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Jaki adapter będzie współgrał z MMI 3G Basic? Posiadam gniazdo AMI w schowku po prawej stronie.

Przejrzałem już dziesiątki adapterów zarówno na allegro jak i na aliexpress i większość ma opis, że nie będą działały z Audi A4B8 2011r.

Jakie jest odpowiednie rozwiązanie na podłączenie telefonu przez bluetooth i słuchanie muzyki ze spotify jak należy? Który adapter się sprawdzi? Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do swojej audi dodałem najtańszego chińczyka i śmiga aż miło. Nic nie przerywa ani nie traci na jakości w głosie. Ten adapter  to plug and play. 

Pozdrawiam 

Przechwytywanie.JPG

Edytowane przez Ochromvip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam taki i sprawuje się dobrze od kilku lat !!!
Nie działa ciągle, jeśli chcesz użyć musisz wcisnąć przycisk w środku - jedyna niedogodność a może i nie niedogodność!!!

Edytowane przez tomasm64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to działa do 3G Basic? Pytałem sprzedawców na allegro i twierdzą że nie działa przy Basic. Na aliexpress.tez przy kilku jest info że nie do Basic. Przy Basic nie potrzebny jest taki z dodatkowym kabelkiem USB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, michael-mw napisał:

I to działa do 3G Basic? Pytałem sprzedawców na allegro i twierdzą że nie działa przy Basic. Na aliexpress.tez przy kilku jest info że nie do Basic. Przy Basic nie potrzebny jest taki z dodatkowym kabelkiem USB?

O ile w swoim samochodzie masz wejście ami w schowku to będzie działać, bo sam tego używam i gra idelanie.

Przechwytywanie.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie wejście w schowku. Tak czy owak sprzedawca twierdzi że nie będzie działać bo potrzebne jest dodatkowe zasilanie (załącznik) czy on wie co mówi? 

Na pewno masz Basic i działa bez dodatkowego?

IMG_20220403_093009.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wygląda identycznie tyle że kupowałem na Ebay-u bo mieszkam w UK. I żadnego dodatkowego zasilania nie potrzebuje bo złącze ami to samo w sobie ma prąd, i jak wkładam ten adapter do tego gniazda i normalnie łączy się z telefonem poprzez bluetooth. Nie wiem czemu ten sprzedawca tak ci pisze, ja kupiłem włożyłem do ami i działa. Jedynie za 1 razem musiałem go włączyć by telefon wyszukał BT. Jak chcesz to Ci jutro wyślę fotę albo film, byś był na 100% pewny że mam taki sam.

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopnę sie do tematu ale z troche innym pytaniem mam MMI3G ze zmieniarka na 6 płyt bez AMI i mam jedynie w podłokietniku wejście AUX, co można zrobić aby puszczać muzykę z USB lub karty SD, chodzi o to aby na wyświetlaczu była lista utworów i sterowanie przy lewarku, jest to w ogóle wykonalne bez dużych inwestycji. czy aktywowanie bluetooth załatwi sprawe aby słuchac muzyki czy tylko bedzie to służyło do połączenia z telefonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...