Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamykanie/otwieranie z kluczyka


LukassZG

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Mam problem w mojej audi a4 b8 143 multitronic r.2010, a więc pojawił się u mnie problem z otwieraniem i zamykaniem szyb z kluczyka oraz otwieraniem szyby od kierowcy z przycisku.

Dwa dni temu wszystko działało elegancko, natomiast dzisiaj zauważyłem że coś padło.

A więc, przycisk od kierowcy otwiera/zamyka szybę w pozycji 1 czyli póki trzymam( otwiera/zamyka), natomiast w pozycji 2 gdzie szyba powinna automatycznie isc do góry/dół nie działa. Do tego przestało kompletnie funkcjonować otwieranie/zamykanie szyb z kluczyka. Pozostałe trzy przyciski od szyb działają bez zarzutu.

Dodam że właśnie auto jest po świeżej wymianie olejów filtrów a także dwumasy w skrzyni (dzisiaj odebrana). 

Czy możecie mi jakoś doradzić od czego zacząć poszukiwania? Czy możliwe jest ze przycisk przstal działać w jednej z pozycji i stąd te problemy? Czy może jakieś mogą być problemy z kompem?

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, miłego wieczoru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LukassZG napisał:

A więc, przycisk od kierowcy otwiera/zamyka szybę w pozycji 1 czyli póki trzymam( otwiera/zamyka), natomiast w pozycji 2 gdzie szyba powinna automatycznie isc do góry/dół nie działa.

Spróbuj na początek zamknąć/otworzyć szybę do końca, cały czas trzymając przycisk, powinno pomóc.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LukassZG napisał:

Dzięki, faktycznie to było problemem ?

Do zamknięcia 

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...