Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Eibach Pro-Kit przy 8,5X19 ET 32 ?


manuelos

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, 

Pierwszy post od razu z pytaniem, długo wertowałem tematy i zdania są podzielone, niektórzy są zachwyceni a niektórym coś obciera, więc chciałem zapytać o mój przypadek ;)

Auto to A4 B8 z 2015 roku, 2.0 TDI Quattro 190KM (domyślnie, teraz 230KM). Zakupiłem felgi BBS SR GRAU 8.5 19cali ET 46 , jednak oponeo twierdzi, że BBS po sprawdzeniu w swoich tabelkach zmienił zamówienie na ET32 (tak faktycznie mają, ale ET46 aktualnie nie oferują i podejrzewam, ze dlatego. Tak samo było z kolorem - oponeo nadal sprzedaje kolor niedostępny u producenta). Jako, że wcześniej próbowałem włożyć tam Borbety Y szerokie na 9 cali to zgodnie z rozpiską oponeo zakupiłem do nich opony (Pilot 4 255/35/R19).

Opony więc zostały, jednak zmieniły się felgi , reasumując aktualne połącznie to BBS SR GRAU 19 8,5 ET32 + Pilot 4 255/35/19 .

Samochód stoi jak na szczudłach więc wiadomo co trzeba zrobić, jednak zastanawiam się czy z zestawem Eibach Pro-Kit wszystko się zgra bez problemu.

Przesyłam poniżej zdjęcia auta, zawieszenie seryjne 1BA:

Zawieszenie na ścieżce ma 85% przód 75% tył, więc może nawet same sprężyny na początek ? Aczkolwiek luźna propozycja.

 spacer.png

spacer.pngspacer.png

Edytowane przez manuelos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszły same sprężyny bo chciałbym jeszcze sprawdzić czy na pewno wysokość będzie ok zanim kupię amortyzatory za znacznie większą kwotę. Ale kolejki na serwisach w opór...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód siadł pięknie a i felgi są już idealnie schowane :D Na policjantach bez problemu nic nie obciera.

Na tył brakło czasu, będzie wymieniony w poniedziałek.

W zakrętach jest o wiele lepiej, nic się auto nie ugina (amorki oryginalne 1BA, 80% sprawności na ścieżce)

image.png.ae73add7a079ea19e3c5c2162c0fff39.png

Edytowane przez manuelos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...