Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z włącznikiem świateł


pitib6

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam problem z włącznikiem świateł w mojej B6. Generalnie wszystko się świeci, ale mam problem z włączaniem świateł przeciwmgielnych. Z tego co wiem bozia przykazała, żeby przeciwmgielne przednie załączały się po jednokrotnym wyczuwalnym pociągnięciu do siebie, a tylne po dwukrotnym. U mnie coś jest skasztanione i  to wyczuwalne pociągnięcie to dosłownie milimetr, aby zapaliły mi się przeciwmgielne. Dzięki  temu praktycznie przy każdym włączaniu świateł włączają się przeciwmgielne przednie i musze palcem zawsze dopychać przełącznik, aby je wyłączyć. Aby włączyć przeciwmgielne tylne trzeba przełącznik dać troszkę bardziej do siebie, aczkolwiek dalej bardzo łatwo to zrobić przypadkiem. Wie ktoś co to może być? Dodam jeszcze, że najprawdopodobniej w mojej B6 ktoś już zmieniał ten przełącznik, bo patrząc po wytarciu innych elementów (np. przyciski od szyb) on jest praktycznie jak nowy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być nie miły ale to chyba oczywiste, że zepsuty masz przełącznik ? I trzeba wymienić, żeby wszystko wróciło do normy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...