Elhape

• Paliwo
    PB+LPG

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Elhape

1. Gdyby ktoś był zainteresowany to możemy negocjować jeszcze cenę.
  2. Od jakiegoś czasu prawie za każdym razem od razu po odpaleniu auta piszczy mi licznik i wyskakuje na czerwono kontrolka temperatury płynu chłodniczego. Wskazówka pokazuje dobrze temperaturę, na klimatroniku też pokazuje prawidłowo. Jest jakiś 3 czujnik czy po prostu zegary mają jakiś problem ??
  3. 500zł za oba przeguby z wysyłką do paczkomatu.
  4. Pozostały czas: 13 dni i 13 godzin

• Sprzedam
    • Nowy

550.00 PLN

Bielsko-Biała - PL

5. Zobacz ogłoszenie Przegub napędowy komplet LÖBRO 302184 893498099P Witam Kupiłem przez pomyłkę przeguby na tył zamiast na przód, przeleżały od listopady w oczekiwaniu na wymianę i spotkała mnie ostatnio nie miła niespodzianka. Na sprzedaż lecą nowe, nigdy nie używane przeguby zewnętrzne na tylną oś do A4 B5 quattro. Zapłaciłem za nie 650zł dla tego myślę, że 550zł będzie uczciwą ceną (za 2 sztuki na prawą i lewą stronę). Paczkomat Inpost w cenie. Pozdrawiam Użytkownik Elhape Data 04/11/24 Cena 500.00 PLN Kategoria A4 B5
  6. Nie masz przypadkiem przełączonego rygla przy zamku własnie po to aby nie dało się otworzyć drzwi od środka ?? Blokada rodzicielska czy jakoś tak to się nazywa.
  7. Elhape

Drgania w kabinie

Przyczyn może być wiele: felgi, opony, tarcze hamulcowe, zaciski, przegub zewnętrzny, półoś, przegub wewnętrzny, sprzęgło, skrzynia, silnik, osprzęt silnika i może coś jeszcze. Miłej lektury https://a4-klub.pl/search/?q=drgania&quick=1
  8. A wiesz też o opcji edytuj post ?? Warto korzystać a nie pisać post pod postem.
  9. https://a4-klub.pl/forum/123-dział-numerów-części/
  10. Użyj opcji szukaj, całe forum jest pełne opisów Twojego problemu.
  11. Elektrozaworu nie ruszałem jedynie co to wymieniałem czujnik ciśnienia gazu bo miałem wrażenie, że mimo regulacji śruby na reduktorze nie zmieniało się ciśnienie. Tak autokalibracje i strojenie robiłem, fakt są to moje pierwsze zabawy z lpg ale wydaje mi się, że nie jest źle Skoro jest szansa ogarnąć to na tych 130 to kupię jeszcze raz nowe dysze 1.6mm i zacznę zabawę od nowa. Ten elektrozawór może jakoś mieć za małą "wydajność/przepustowość" przy wtryskach 130 ??
  12. Padł mi wtryskiwacz, były zamontowane jakieś stare połączone w grupy 2x3, nie dało się już kupić takich samych więc stwierdziłem, że wymienię wszystkie 6 na nowe. Wybór padł na Barracuda 130, podłączyłem je pojedynczo na bardzo krótkich kawałkach wężyków. Pojawił się problem ze spadkami ciśnienia na reduktorze, centralka wywala błąd i przełącza się na PB. Uznałem, że skoro cała instalacja w aucie ma jakieś 12 lat to pewnie reduktor już ma dość i kupiłem zestaw uszczelek i go zregenerowałem. Problem występował nadal więc zakupiłem nowy reduktor, identyczny jak był wcześniej czyli Zavoli Zeta-S i niestety problem jest nadal ten sam. Sterownik jaki mam do gazu to Stag 300-6 Plus. Dysze próbowałem od 2mm rozwiercałem do ponad 3mm i nie udało mi się tak ustawić LPG aby dało się normalnie jeździć. Ciśnienie na reduktorze regulowałem od 1 bara w górę i też nie wiele się zmieniało. W najlepszym układzie dało się spokojnie jeździć na LPG ale przy redukcji biegu i wciśnięciu pedału gazu do podłogi od razu przełącza na PB z błędem za niskie ciśnienie gazu. Po przydługim wstępie chciałem zapytać czy jest szansa ogarnąć to na tych wtryskach czy kupiłem zbyt wydajne i muszę je jednak wymienić na 115 ??
  13. Opcje są dwie albo taki "porządny" czujnik kupiłeś albo gdzieś jest problem w instalacji elektrycznej czujnika.
  14. Napisz i poczytaj w odpowiednim dziale. https://a4-klub.pl/forum/9-zloty-spoty-oraz-serwisy-samochodowe/
  15. Ciekawa sprawa bo to brzmi jak legalne cofnięcie licznika W przypadku sprzedaży będziesz mógł legalnie podawać zaniżony przebieg