Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie amortyzatory polecacie do Audi A4 B8?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

dzisiaj korzystajac z chwili wolnego czasu postanowilem ogarnac temat piszczacych klocow o ktorych pisalem w innym dziale, po zdjeciu prawego kola okazalo sie ze mam podpocony amortyzator ktory w przyszlosci bede musial wymienic.

Jakiej firmy proponujecie zeby to pojezdzilo?

Opublikowano

Najpierw musisz sprecyzować jakie masz zawieszenie, 1BA, 1BE, 1BV, potem spróbujemy coś doradzić.

Opublikowano
  • Autor

Ok ,wiec jak to sprecyzowac, po nr vin?

Jestem zielony w tym temacie

Opublikowano

Ok ,wiec jak to sprecyzowac, po nr vin?

Jestem zielony w tym temacie

Albo po VIN ( ASO ) lub odczytaj numer .

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie , vin w serwisie, a kod skad odczytac? Dekodowac kod wyposazenia czy zczytac z amora?

Edytowane przez Robberto

Opublikowano

kody bedziesz miał ktores z tych 1BA, 1BE, 1BV

amorki sa rozne bo rozne sa klasy wagowe modelu .

Opublikowano
  • Autor

Na wlepie mam 1BE

Opublikowano

Witam wszystkich. Chciałbym się podczepić pod post kolegi. Otóż ja akurat wiem ze mam zawieche 1BE (0JG i 0YG) , serwis audi podal mi kiedyś po VINie całe wyposażenie.

Moje Audi A4 B7 S-line siedzi jakoś dziwnie z tyłu ,koła wchodzą pod próg (wysokość mierzona od dolu do progu Przód 66cm a tył ok 63cm), koła są 225/40/18. Po jednej stronie z tyłu wylał się kompletnie amor. Mam problem ze znalezieniem odpowiedniego. Są czerwone z napisem 2M a sprężyny czarne. Czy ktoś jest mi w stanie pomóc z dobraniem identycznych? Dzieki bardzo Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Na wlepie mam 1BE

Temat umarl, koledzy jakie amory szukac??? Co polecacie?
Opublikowano
  • Autor

Tyle ile trzeba dac za dobre

Edytowane przez Robberto

Opublikowano

Witam,

mam podobny dylemat, też się zastanawiam jaką wmontować, 400 - 500zł na 2 sztuki, co proponujecie?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ori BE do B6/B7 to koszt około 450 zł, nie wiem jak w B8 ale pewnie podobnie, wydaje mi się że nie ma co kombinować i szukać innych bo cena podobna bądź wyższa.

Opublikowano

za okolice 250-300zł kupisz już Sachsy, Bilki i kayaba jeszcze korzystniej.

Będzie spokój na lata albo po dobrym układzie z ASO oryginały.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Czy moze ktos sam wymienial tylne amortyzatory, pytam bo ostatnio robilem hamulce i przygladalem sie amortyzatorom, wydaje mi sie ze trzeba dosc wysoko podniesc auto zeby amor swobodnie wyciagnac

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Czesc. Jakie amory polecacie do allroada? Priorytetem ma byc komfort.

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
Czy moze ktos sam wymienial tylne amortyzatory, pytam bo ostatnio robilem hamulce i przygladalem sie amortyzatorom, wydaje mi sie ze trzeba dosc wysoko podniesc auto zeby amor swobodnie wyciagnac


witam,
dołączam się do pytania, czy ktoś ma obeznanie w temacie wymiany tylnych amortyzatorów? U mnie jeden wylał więc będę chciał samemu wymienić.
Będę wdzięczny za każde info.
dzięki
Opublikowano
  • Autor

Sciagasz kolo ,nadkole i masz pełny dostep

Opublikowano
Sciagasz kolo ,nadkole i masz pełny dostep

Dzięki za szybką odpowiedź, ale jak to jest

trzeba wosoko podnieść auto żeby go swobodnie wyciągnąć? Wspominałeś coś że chyba trzeba ale jak to jest w praktyce.

Czy jak podniosę na lewarku to będzie wystarczająco?

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Ponownie odgrzeję. 

Jakie amorki polecacie do B8 Avant CAGB 1BA ? Domyślam się że SACHS tak jak w oryginale, ale nie wiem czy kupować komplet ze sprężynami, odbojami itp?

Jakiś sprawdzony zestaw ? Chcę wymienić przód i tył. 

Jaka jest rozsądna cena za komplet ?

z góry dzięki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.