Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Powrót do świetności - Audi A4 B6 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, MarioR34 napisał(a):

It looks very nice   , now you can buy any android you want , they have so many option , sim card , otpions to connect tri more tablets to wach at the same time the same content , just must be carful and read options , bicouse some of them looks the same  almost the sam or the same price  and when you read option its a big difrence in option.

 

In my opinion, Android looks too modern in this interior, but thanks for the feedback

Opublikowano

It depends which one  you buy  there is  a  lot of looks , even more beautifully standing than Rsn Oem

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Z racji wieku i przebiegu tylne zawieszenie wymagało już interwencji. Ratowanie starych elementów raczej już nie miało sensu... 

IMG_20230614_162205999.thumb.jpg.62a83befe7462d141e22e7cd93eb97e6.jpgIMG_20230614_162151073.thumb.jpg.ba1c1b1179d3e0ba9ef0b46a2a91b1c9.jpgIMG_20230614_162240183.thumb.jpg.d020aaa86ae180ffd6739206567770c2.jpg

 

Stare elementy dzielnie zdobią plac okolicznego złomu. Kupiłem drugi cały komplet w świetnym stanie. W zasadzie kupiłem go dla samych śrub, ale wykorzystałem wszystkie elementy, nawet zwrotnice. Wszystko oczywiście trochę odświeżyłem ale naprawdę roboty było niewiele.

IMG_20230604_193922787.thumb.jpg.2e291478369f9afb07c641e7c4a88da0.jpgIMG_20230604_193937257.thumb.jpg.f2f375d6d78bdcc9183a4a81837f5932.jpg

 

Dodatkowo z przodu zmieniłem amortyzatory na sachsy bo poprzednie, mimo że dobre, były tak twarde że nie dało się jeździć po wybojach. Do tego końcówki drążków i górne mocowania amortyzatora lemforder.

IMG_20230606_212907320.thumb.jpg.cb5cf143b5a75c63523836a23013140e.jpg

 

Wszystko zwieńczyła geometria 3D

 

Po wszystkim audi z profilu prezentuje się tak:

IMG_20230616_174135657.thumb.jpg.1a0467371c32fba60ddf170b749c1077.jpgIMG_20230617_170513225.thumb.jpg.9999a6912c31a890e063e573a525aa78.jpg

 

Przód 8 kat wagowa, tył 9 kat wagowa. 1BE.

I coś mi się wydaje że chyba talerzyki od b5 już nabrały mocy urzędowej i trzeba będzie je dołożyć na przodzie. A wy jak sądzicie, zakładać czy nie?

 

IMG_20230620_192418023.thumb.jpg.9eff396b73a30e8ad0216d1e7ac451e4.jpgIMG_20230620_192247766.thumb.jpg.121ee47f89980613d40cfce7902e3351.jpg

 

 

Pozdrawiam i do następnego 

 

Edytowane przez Michal2427

Opublikowano

Zakładaj zakładaj. Przód trochę koza:) tył ładnie sie ułożył:thumbup1: 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witajcie. Ostatnio wpadło trochę drobiazgów do audi. Założyłem z tyłu dystanse po 15mm na stronę

IMG_20230702_121544432.thumb.jpg.6277500b8d01cb8097b01ac6fc1c93af.jpg

IMG_20230702_121639211.thumb.jpg.3bea110593bd77e94f0693111ed1f7af.jpg

 

Zamontowałem brakujące spoilerki zderzaka przód.

IMG_20230708_134346659.thumb.jpg.fdae0845c4b83336ed8e2c1d67c5e593.jpgIMG_20230708_134433323.thumb.jpg.1bf8457cf892df9a86312398625d8ee6.jpgIMG_20230708_134425531.thumb.jpg.4306593264cad695af850723193a042c.jpgIMG_20230708_141411694.thumb.jpg.2299b674b19c4d0c3b03e278ea5a0de2.jpg

 

Naprawiłem lodówkę w schowku. W zasadzie odpięty był tylko przewód chłodzący. 

Na talerzyki z b5 chyba jeszcze muszę trochę poczekać. W sumie teraz wysokość zawieszenia nie jest taka zła. 

Przy okazji audi zarobiło na kolejne mody

IMG_20230714_191938922.thumb.jpg.be76596dd8c653f1b34856633914e63c.jpg

 

Noi jakieś tam sesyjki zdjęciowe standardowo

IMG_20230708_132320303.thumb.jpg.7b10236722745cbee02175682650b2f3.jpgIMG_20230715_194119786.thumb.jpg.1d7567da87116b3e75625277cfde7635.jpgIMG_20230715_194131513.thumb.jpg.1b333c34eb842ecb3a6517e1e95c4432.jpgIMG_20230715_154808570.thumb.jpg.f83a1784642bb2d8ce1ef8ff3e256190.jpgIMG_20230708_153325242.thumb.jpg.bb2b57e7b16f9cd7a576ad6161345696.jpgIMG_20230710_152443102.thumb.jpg.04a57991d323e9aa7424e0a606d4290b.jpgIMG_20230709_131016018.thumb.jpg.21e24aaba97fa7679ecc0a575c9946df.jpgIMG_20230710_171731903.thumb.jpg.82a9754535600a6df3d2327941f1558a.jpgIMG_20230708_131427279.thumb.jpg.fad6eb86cb517c917190ee8b5dcef8e2.jpgIMG_20230708_131442505.thumb.jpg.549b4d771aaee55cdbc2ee8563adfd60.jpgIMG_20230708_131533984.thumb.jpg.0390ebae87052c6375787021320d5bc2.jpgIMG_20230708_131458697.thumb.jpg.6d8953d762fe815bf01592296d297219.jpgIMG_20230706_172500052.thumb.jpg.35b34c5894af490b3a0a4f5425518b02.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.