Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potrzebne nr bloków pomiarowych od joysticka sterującego lusterkami


Garnus

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie chciałbym sprawdzić vcds czy ten joystick w ogóle daje jakieś sygnały 

Sprawa wygląda tak że dość długo tego nie używałem, vcds i obdeleven nie pokazywały błędów, podświetlenie samego joystika działa więc nic nie wzbudzało moich podejrzeń że coś może być uszkodzone w tym temacie aż do momentu gdy chciałem sobie opuścić lusterko przy parkowaniu równoległym aby nie zarysować felg bo był duży krawężnik. 

wygląda to tak że nie działa sterowanie lewym i prawym lusterkiem w ogóle 

chciałbym dodać że opisy w vcds w poszczególnych blokach sa bardzo ubogie i nic nie sugerują 

joystick a4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Wiem że dawno temu założyłem temat ale niedawno wziąłem się za naprawę tego joysticka. Ogólnie wszystko zakończone sukcesem, usterka okazały się kable w wiązce (kupiłem nowy joystick i też nie działał) rozwijałem te czarną taśmę z wiązki i tam były takie gumowe nie wiem co i w tych gumkach było kilka kabli które były ściśnięte jakimś metalem, kable były oczywiście zaśniedziałe. Czasami jak uderzyłem w drzwi to przyciski mocniej świeciły, zrobiłem na nowo połączenia w tych gumkach i nagle stary joystick też zaczął działać  przy okazji też znalazłem w rozszerzonych blokach pomiarowych pozycję w której jest ustawiony i naciskany. Może się to komuś przyda :decayed: 

 

Jeśli zdjęcia znikną to :  wchodzimy w moduł komfortu 46> Pomiary rozszerzone> wybieramy Lok 012-1 , 012-2

received_859885872029283.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj takie foto jak go wyciągałem, wystarczy podważyć i pchać od drugiej strony. Wiem że gówno temat ale może się komuś przyda :hi:

IMG_20221031_201123.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...